Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Informace o povinnosti premiéra okamžitě zprostit výkonu služby Michala Koudelku z BIS

Vážený pane premiére,

níže přeposílám, co dostal Váš předchůdce k rozsáhlé trestné činnosti Michala Koudelky z vedení BIS.

Andrej Babiš, ani nejvyšší státní zástupce nijak nereagovali, ač mají ze zákona povinnost reagovat. Je dost možné, že Michal Koudelka na Andreje Babiše i Nejvyššího státního zástupce měl nějaké kompromitující materiály, kterými je donutil ignorovat zákony uložené povinnosti.
Věřím, pane premiére, že na Vás Michal Koudelka žádné materiály nemá, a že okamžitě postavíte Michala Koudelku mimo službu, a podpoříte příslušné trestněprávní postupy vůči němu na podkladě materiálů v příloze, které byly v té době poslány datovou schránkou.

Aby jste měl podporu veřejnosti ve Vašem zákony stanoveném postupu, přidávám do kopie média, aby Vás podpořila.

Mgr. Karel Světnička

  • informace-o-povinnosti-premiera-okamzite-zprostit-vykonu-sluzby-michala-koudelku-z-bis
  • informace-o-povinnosti-premiera-okamzite-zprostit-vykonu-sluzby-michala-koudelku-z-bis

Nejvyšší státní zastupitelství

BRNO

Havířov 20. 9. 2020

V jarních měsících tohoto roku se objevila v médiích zpráva, že že do České republiky přijel zahraniční agent s jedem, aby se dopustil trestného činu vraždy tří osob. Následně byly z veřejných prostředků vynaloženy značně vysoké náklady ochranu těchto potenciálních obětí tohoto trestného činu vraždy.

Posléze se ukázalo, že vše je jen podvod.

Poplašnou zprávu přinesla média na základě zpráv z BIS. Podle zákona o BIS je za činnost této organizace odpovědný pan Michal Koudelka. Autora prvních novinářských informací lze také dohledat.

Proto v této věci podávám trestní oznámení pro podezření ze spáchání trestného činu podle §357 – šíření poplašné zprávy ve 4. odstavci – podle trestního zákoníku, dálo podle

§ 314 – sabotáž podle odst.2, písm. b) - ve stavu ohrožení státu projevil úmysl ohrozit obranyschopnost České republiky v oblasti ochrany veřejného zdraví tím, že vyprovokovali (Koudelka i novináři) ztížení nebo znemožnění mezinárodní pomoci se zdravotním materiálem směřujícím do České republiky z Ruské federace – podle trestního zákoníku

Vzhledem k nebezpečí ovlivňování svědků by asi bylo na místě zvážení uvalení vazby., zvláště, když hrozí vysoké tresty a pachatelé by mohli zneužívat své mocenské kontakty. Vysoké tresty jsou sice u jednotlivých trestných činů, ale tyto činy jsou mnohem nebezpečnější pro společnost v porovnáním s brněnským hladovým bezdomovcem, který za krádež pěti housek v nouzovém dostal 1,5 roku odnětí svobody nepodmíněně. Milan Koudelka i další se těchto činů také dopustili v době nouzového stavu.

Podnět posílám na Nejvyšší státní zastupitelství s ohledem na zkušenosti s mnohým krytím rozsáhlých trestných činností JUDr. Bradáčové, aby NSZ určilo, kdo věc bude vyšetřovat. To pomíjím, skutečnost, že nejvyšší státní zástupce Zeman před pár dny vedl velice družný a přátelský rozhovor s podílníkem na rozsáhlé trestné činnosti vůči Konfederaci politických vězňů ČR, JUDr. Petrem Tomanem.

Žádám o pravidelné informování průběhu vyšetřování

Mgr. et Bc. Karel Světnička

Předseda Moravských a Slezských pirátů

A člen předsednictva Konfederace politických vězňů

Adr: Želivského 3, Havířov, 736 01

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře