Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT získala podle průzkumu agentury Kantar, který si zadala Česká televize, v několika krajích 6%

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT dosáhla podle průzkumu agentur Kantar CZ a Data Collect, který si zadala Česká televize, ve 4 krajích 6% a v dalších 6 krajích 5% volebního potenciálu. Průzkum probíhal od 10. srpna do 3. září 2020.

  • dsz-za-prava-zvirat-ziskala-podle-pruzkumu-agentury-kantar-ktery-si-zadala-ceska-televize-v-nekolika-krajich-6

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT se potvrzují informace o velké podpoře části veřejnosti, které již není lhostejné, jak se se zvířaty zachází a jak nízké tresty jsou udělovány, např. za týrání zvířat.

Volební potenciál DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT v jednotlivých krajích zveřejněný Českou televizí dne 6. září 2020: Středočeský 5,9 %, Karlovarský 5,0 %, Plzeňský 6,0 %, Jihočeský 4,5 %, Ústecký 6,0 %, Pardubický 5,0 %, Liberecký 5,0 %, Královéhradecký 5,0 %, Jihomoravský 6,0 %, Moravskoslezký 4,5 %, Vysočina 3,0 %, Zlínský 5,0 %, Olomoucký 5,0 %.

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT delegovala minulý týden do volebních komisí ve všech krajích bezmála dvě stovky svých členů a příznivců, aby dohlédli na regulérnost i hladký průběh voleb.

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT se zúčastní voleb ve všech 13 krajích, s tím, že na svých kandidátních listinách má čtyři pětiny žen, tj. 84 %, a 16 % mužů. Na kandidátkách je uvedeno 90 % ochránců zvířat bez politické příslušnosti a 10 % členů strany DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT.

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT kandiduje v nadcházejících volbách se záměrem bojovat v krajských zastupitelstvech prioritně za ochranu zvířat a jejich práv, ale současně i za ochranu přírody, životního prostředí, ovzduší, krajiny a kulturního dědictví.

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT složila kandidátní listiny ze svých členů, příznivců a z dalších ochránců zvířat, kteří se dlouhodobě a aktivně věnují ochraně a záchraně zvířat nebo se pohybují v oblasti pomoci zvířatům.

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT je 20. registrovanou politickou stranou za práva zvířat ve světě, resp. Česká republika je 20. zemí, ve které existuje strana zaměřená primárně na obranu práv zvířat.

ŘV DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT

V Domažlicích 10. 9. 2020

www.dsz321.webnode.cz/…-6/

***

odkaz na článek ČT24 "

www.ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3176832-ceska-televize-odvysila-pred-volbami-13-krajskych-debat-i-superdebatu

www.cestyksobe.cz/…485

www.facebook.com/…58/

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT
Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT
***ochrana zvířat a jejich práv***

Více zde: www.dsz321.webnode.cz

 

Facebook komentáře