Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Druhý otevřený dopis Vládě ČR a všem poslancům PS PČR

Hodnocení uživatelů:  / 35
NejhoršíNejlepší 

Vláda České republiky
Poslanci PČR
v Plzni dne 27.1.2021

Druhý otevřený dopis Vládě ČR a všem poslancům PS PČR

(urgence odpovědi na dopis z 12.12.2020 ve věci COVID-19)

Vážení představitelé moci výkonné i zákonodárné!

Dne 12.12.2020 jsem vás oslovil dopisem ve věci očkovacího zákona, vakcinace a léčby chřipky jménem SARS-CoV-2, alias Covid-19 (dále jen covid). Uplynulo 40 dní a neobdržel jsem odpověď ani od jediného z vás, což chápu, jelikož jste zavaleni náročnou restrikční agendou a složitými problémy vč. zoologických (sledování PSA, antipsa, možná i kočkopsa a kdoví jakých ještě zástupců fauny).

  • druhy-otevreny-dopis-vlade-cr-a-vsem-poslancum-ps-pcr

Mezitím jsem si uvědomil, že chyba je na mé straně, neboť jsem se chtěl s vámi čestně utkat (pomoci) na poli logiky, pravdy a svědomí, v kterýchžto oblastech však, jak se zdá, jste zcela neozbrojeni. Takový souboj, byť jde o důležité národní zájmy, by pak z mé strany nebyl férový, z kteréhož důvodu od něj ustupuji a dovoluji si nahradit ho žádostí o odpověď na několik zásadních otázek.

Aby tento dopis neskončil v koši podatelny, jsem nucen prohlásit, že tak činím na základě zákona o svobodném přístupu k informacím.

Koronachřipky tu vždy byly, jsou a budou. Asi sotva jim rozmluvíme jejich nepěkný zvyk – mutovat jak jen to jde. Platí to i pro covida, ať našeho či britského. V tom, jak věřím, si rozumíme.

Přesto již téměř rok šílíme s rouškami, restrikcemi, lockdowny, testováním, teď i s vakcinami, nemluvě o médiích nahánějících národu dennodenně smrtelný strach z covidového predátora, a výsledek? Jsme na tom hůř než některé státy, kde vlády podobná omezení nepřijaly. WHO již přiznává, co tvrdí tisíce odborníků po celém světě, totiž že PCR testy jsou téměř k ničemu, že jen dělají ze zdravých nemocné. Také ministr Blatný přiznal, že přímo na covida ve skutečnosti zemřela jen cca třetina případů připisovaných na jeho účet.

Mnozí též žasnou, že téměř zmizela tradiční chřipka. Mně samotnému vrtá hlavou, zda se do covidových statistik nedostávají některé případy nakažených vícekrát. Konkrétně jde o potvrzené případy, které se vykazují jako součet aktivních (pozitivních) případů + zotavených + zemřelých. Dozajista mi něco uniká, ale podle statistik to sedí dokonale. Znamená to, že člověk, který je pozitivní, následně se dostane do špitálu, kde se uzdraví, nebo zemře, je započítáván vícekrát?

Přibývá vědců, kteří tvrdí, že něco je s celou tou pandémií špatně. Například Dr. Rob Oswald, Phd, virolog a imunolog z Kalifornie, otestoval 1500 pozitivních vzorků covidu-19 přes Kochovy postuláty a pozorování pod SEM (skenování elektronového mikroskopu), avšak nenašel covid v žádném ze vzorků, jen influenzu (chřipku) A či B.

Zbytek vzorků poslali do několika jiných laboratoří, kde dospěli k témuž zjištění - bez covidu! Když požádali CDC o životaschopné vzorky covidu, nedostali je, neboť CDC prý žádné nemá. Po té podalo sedm univerzit žalobu na CDC za podvod s Covidem-19.

V tomto kontextu se konečně dostávám k meritu věci. Dnes již existuje řada levných léků a vitamínů, které prokazatelně a spolehlivě léčí pacienty s covidem, a to vč. prevence. Jde zejména o Isoprinosin, Ivemerktin, Hydroxychlorochin, Remescor aj., které zabíjejí parazity, bakterie i plísně vč. spor antraxu. Z vitamínů jmenujme především D a koncentrovaný C, které mají obdobné pozitivní účinky na léčbu a prevenci.

A nyní mi, prosím, dovolte položit vám otázky, které považuji za naprosto klíčové pro řešení krize kolem uzavírání ekonomiky v souvislosti s údajným řáděním onoho médii tak skvěle živeného covidoraptora:

• Proč vláda nerozdá lidem Isoprinosin a oba uvedené vitamíny a nepožádá občany, aby je od vámi stanoveného dne řádně využívali? Jsem přesvědčen, že do měsíce by bylo po pandémii. Je pravdou, že Isoprinosin je naopak zcela nepochopitelně stahován z oběhu?

  Proč namísto toho stát investuje přinejmenším tisícinásobné částky do neprověřených mRNA vakcín schválených pouze pro režim nouze, které způsobují těžké újmy na zdraví a dokonce i smrt v rozsahu údajně větším, než covid samotný? Kdo ponese odpovědnost za takové případy?

• Nechám-li se vakcinovat, můžu přestat nosit roušku, sdružovat se, podnikat, cestovat a navštěvovat kavárny, sportovní zápasy či kina? Mohu si být jist, že už covid nedostanu (budu imunní), že nenakazím jiné, že neutrpím žádné zdravotní újmy?

• Mohu být vakcinován, pokud v informovaném souhlasu proškrtám vše, s čím nesouhlasím? A smím si vybrat, jakou vakcínou?

• Jak dlouho vakcína působí, stačí jedno očkování na celý život? Proti chřipkám se musí očkovat každý rok znovu a ve výsledku je to horší než lepší, mám vlastní zkušenost.

Přečtěte si nyní, prosím, nepochybně moudré odpovědi (a laskavé poučení), které mi k uvedeným otázkám hodláte poskytnout, a odpovězte mi na otázku poslední: jaký smysl má testovací a vakcinační šílenství a s tím spojené covidové obstrukce, které nevratně ničí ekonomiku a dohání zoufalé lidi k zoufalým činům a sebevraždám?

Tím spíš, je-li k dispozici jednoduché, levné a efektivní řešení (viz zmíněné léky a vitamíny)?

Chápu, že pravdivou odpověď, kterou dobře znáte, mi nejspíš nepodáte, neboť vůbec není v souladu se zájmy nadnárodních farmaceutických korporací a jejich nekonečné nenažranosti (ziskuchtivosti). Ale nemůžete sedět na dvou židlích a sloužit dvěma pánům. Buď budete pracovat pro naši zemi a její lid, jak jste přísahali (slíbili), anebo pro ty, kteří ji chtějí rozkrást a zničit, občany šmírovat, zotročit a teroriziovat, celou původní populaci zdravotně i ekonomicky zdecimovat. Myslím, že národ již brzy obojí náležitě ocení.

Opravdu nerad bych se dožil toho, že některé dnešní VIP budou obviněny ze spoluúčasti na pandemické „genocidě“ a nevratném rozvrácení ekonomiky. Něco takového bych nepřál ani nejhoršímu nepříteli, natož naší milované vládě a vlasteneckému parlamentu. Věřím, že včas začnete naslouchat hlasu svědomí a že se vše v dobré obrátí. Obelhat můžete kohokoliv, ale sami sebe, svou duši, nikdy.

A právě ona vám vystaví ten nejdůležitjší účet vašeho života. Je to jen ve vašich rukách. Národ vám drží palce, abyste jeho důvěru nezklamali a jednoznačně se postavili na stranu dobra. V zájmu nás všech se rozhodněte správně!

Bůh opatruj tuto zemi!

S přáním moudrosti, statečnosti, věrnosti vlasti a jejímu lidu

Ing. Oldřich Lukáš, Plzeň
ekonom, ekolog, pedagog, spisovatel,
občan ČR a člen občanských iniciativ
(kontakty uvádím v mailu)

Facebook komentáře