Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Co způsobí amnestie...a vše okolo.

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Úvod...krom všech už vyřknutých podezření, že amnestie osvobozuje velkozloděje a vlastizrádce naší země je tu i ta druhá opomenutá část, co budou dělat ti propuštění? Do čeho je chceme propustit?

 

 
  • co-zpusobi-amnestie-a-vse-okolo

Samozřejmě že to byl dobrý tah ze strany ODS09 i Klause, neboť se spoustě kamarádům vyčistí život od potíží a zároven je tu úspora co se týče vězeňské služby a vina padne na hlavu Klause, kterýmu končí kariéra a doživotní renta kterou má zajištěnou mu připraví krásné stáří. Ovšem jak je pravidlem této vlády každá úspora co je nyní provedana, nás do budoucna bude stát ještě více a to poznáme na čím dál hůře zničených silnicích až k tomu že důchodci budou chodit do nemocnice z důvodu podvyživení - (ovšem pokud nepřijmou "Polskou pokusnou stravu pro ČR").

Děcka se nám ve škole spíše přiučí co se týče krádeží už od zkušených kamarádů, neboť rodiče jim nebudou schopni poskytnout přinejmenším základní evropskou životní úroveň, uvidí dva idoly ti co na to mají a ti co si to vemou, ale už "neuvydí ten idol zásluhy", naše společnost bude vychovávat podvodníky(ti co na to mají) a zloděje(ti co si to vemou).Naši ekonomiku "reformy" rozkopali takovým stylem, že přestává být schopná konkurence - v tomto případě asi vláda spoléhá na přísloví "zlaté české ručičky". Myslím že je to takový kodex všech reforem. Kde se spoléhá na to že člověk vždy přežije a "mi (oni - tvořitelé nynějších reforem) se budeme mít dobře".

 - NEXT -

Takže se teď propustí okolo 7000 vězňů. Program na zařazení do společnosti žádnej neexistuje. Takže tito lidé vyjdou a dostanou 1000kč. Takový "litr" je dobrý na oslavu svobody, ale co pak? Takže hromadné nahlášení na sociálky. Lidé co nemají kam jít, půjdou do bydlení dotovaného státem. No jo ale litr už není a sociální dávky jsou u normálních lidí 2000,- až 3600,- na osobu. Navíc tuto částku vám neposkytnou ihned. Je tady jediná logická cesta živit se zase kriminální činností. Navíc je zima, problemy s bydlením jsou veliké už u normálních lidí. No a kdo to odnese je už teď jasné...

Není to to nejhorší, tohle má ještě postraní pozitivní účinek, na chvíli to zacpe hubu médiím. Ale furt tu máme zakázky na ministerstvu obrany, kšefty na ministerstvu zdravotnictví - to lze vidět už nyní. Zvýšila se úroveň a dostupnost lékařské služby od doby co se kvůli tomuto zavedli poplatky a začali se "rozdávat"(říkají tomu privatizace) nemocnice?

- Moje osobní zkušenost je že naopak, v celém brně mě byla ochotna ošetřit pouze jedna nemocnice. Sám jsem zažil jak paní co kolabovala v čekárně, nebyla na řadě. Úsměvné. Ovšem paní jsem společně s dalšími pustil před sebe. Následně jí doktorka odmítla že podle bydliště má jet na ambulanci jinou, na druhé straně Brna. Samozřejmě že ještě na chvilku omdlela, ale nikdo jiný než lidé v čekárně jí nepomáhal. Následně jsem byl taktéž odmítnut  s tím že mám jet na ambulance kde samozřejmě bylo zavřeno. Nakonec jsem také nebyl přijat. Bylo mi zle a neměl jsem chuť na takové dobrodružství. 

 - Tím jen chci sdělit, že věci které dělají nepoznáme ihned. Tyto věci které nám trhají uši a lži, že je to v pořádku, opírající demagogickými prohlášeními, tato rozhodnutí poznáme až časem.

+ Nejasné volby a nejasné zákony.

 - SHRNUTÍ -

Amnestie by byla dobrá věc pokud by systém fungoval. Na vězně odsouzený za neplacení alimentu nebo za mladistvou nerozvážnost by nečekané osvobození působilo pozitivně. Ve správně fungujícím systému by vás toto přimělo mít respekt ke společnosti co zná lístost a budou se moci zapojit do normálního života jako normální člověk. - Ale to tu není. Proto je třeba aby lidi přestali volit lidi zodpovědné za toto a to si můžeme ukázat prstem ODS, Top09, VV, Lidem. Deamagog ODS by prohlásil že zločin je i jinde, na to bych argumentoval, začněme od toho největšího.

Poučení

Nenechte si informace tlumočit médii, pouze k posouzení.

Facebook komentáře