Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Chcete zásadní změnu po Volbách 2013, které nic nevyřeší?

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Podívejte se, nakolik politické strany a hnutí preferují zásadní změny vztahů mezi lidmi a poměrů v České republice.  www.vzajemnost.eu -VOLBY 2013

+ podrobnější kroky jsou v dokumentu "Proměna ČR občanskou cestou" 
 
 
Nechte se inspirovat a jednejte – volte moudře!   

  • chcete-zasadni-zmenu-po-volbach-2013-ktere-nic-nevyresi

 

Vážení spoluobčané, věříme, že i vy cítíte spoluodpovědnost za přítomnost a budoucnost našeho národního státu.Dovolujeme si Vám v příloze předložit soubor praktických kroků, kterými můžeme začít společně tvořit novou realitu, společně umožnit, aby většina obyvatel České republiky mohla žít v bezpečí a dostatku.

 

Nikdo nám nepomůže – musíme si pomoci sami.
Těšíme se proto na Vaše názory a především na společnou tvořivou práci.
Již nelze čekat, až někdo bohatý a mocný uspokojí naše životní potřeby výměnou za naši svobodu. Předvolební sliby většiny politických stran jsou jen dalším předstíráním změn. Snaha o zachování podstaty otrockého systému je zřejmá. Chtějme: 

 

 

 Všechno nebo nic – společně nebo vůbec.

Základem je pochopení, že může existovat daleko lepší společensko – ekonomické uspořádání, budeme-li postupovat společně a s rozvahou, a když každý z nás zaměří na tuto důležitou oblast dostatek pozornosti a své vlastní energie.

NELZE ČEKAT, ŽE ZMĚNY NĚKDO UDĚLÁ ZA NÁS.

VOLME SKUTEČNOU TRANSFORMACI ČESKÉ REPUBLIKY S POUŽITÍM JIŽ V PRAXI REALIZOVANÝCH KONKRÉTNÍCH KROKŮ, KTERÉ VÁM TÍMTO PŘEDKLÁDÁME

 

Začněme každý sám u sebe, probuďme v sobě zodpovědnost za vytváření nových vztahů mezi sebou navzájem v obcích, městech, regionech a následně v celé naší krásné zemi.

 

Václav Vorel – předseda za politické hnutí Občanská sounáležitost a přípravný výbor Aliance sil pro transformaci ČR
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript." target="_blank">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (komunikaci prosíme v kopii na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript." target="_blank">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Rudolf Dvořák – místopředseda

odpovědný za obsah webových stránek hnutí OS www.vzajemnost.eu


Politické hnutí Občanská sounáležitost je koncipováno, jak transformační jednoúčelový subjekt pro spojení sil a koordinaci postupu občanů a celých skupin obyvatel. Podporujeme společný přechod  k participativní demokracii, ke společné tvořivé práci.

Facebook komentáře

Nejčtenější