Českoslovenští záložáci řekli, že nebudou bojovat proti Rusku
- Podrobnosti
- Z domova / Vaše free zóna|
- 20. duben 2015|
- Mikan|
- 28980 x
Zástupci čtyř nevládních organizací najednou, ČSLA, PS, WWII a NSS kombinování záložníků a důstojníků z České republiky a Slovenska, vydali veřejné prohlášení. V něm oznámili, že jsou připraveni bránit svou vlast, ale v žádném případě se nebude podporovat válku NATO proti Rusku.
y"Poprvé od konce 2. světové války, opět vidíme skutečnou hrozbu války. Proto považujeme za nutné, vydat toto prohlášení."
"My, českoslovenští vojáci v záloze, jednomyslně odmítáme jakoukoliv příležitost účastnit se bitev, které se plánují agresivní geopolitickou elitu pomocí NATO a podporu našich vlád.
Komentáře
Facebook komentáře
Nejčtenější za poslední týden
- Lidová tvořivost nejen na téma fialové žumpy (19.6.2025)
- Bol vlastníkom vybuchnutého skladu zbraní v ČR náš bývalý prezident?
- Putin si neprotirečil-doštudovať páni novinári!
- Irán má zbraň silnejšiu ako A-bomba
- Jsou právnické tituly min. spravedlnosti Evy Decroix podvodné? | Luděk Růžička
- Rusko včera vyhrálo 2 století trvající Great Game s Velkou Británií!...
Komentáře
Preco ideme cakat az do mobilizacie, aby sme vyjadrili svoj postoj takym bezucinnym konanimt? Keby sa teraz najvacsi zalozacki hrdinovia, ktori za touto peticiou stoja zmobilizovali a zorganizovali, do rana by bolo Cesko aj Slovensko ocistene od vinnikov nasho upadku. A do tyzdna by si od nas vzali priklad aj ini.
Ja v ziadnom pripade nepojdem bojovat za prazdne idealy typu "vlast" alebo "sloboda", ktore su tisicrocia osvedcenym nastrojom propagandy a vojnoveho stvacstva.
Vyzyvam vsetkych zalozakov, nech si este raz premyslia, za co chcu skutocne bojovat. Nase rodiny, vlast aj slobodu predali nasi politici a velkopodnikatel ia. Ak bude vojna, tak len preto, lebo pravi majitelia chcu uzivat to, co si kupili. Jedina bitva, ktora ma cenu, je proti pokrytcom a uportunistom bez moralky.
Jako spolehlivou obranu většina lidí (57 procent) vnímá členství ČR v NATO. Podle 62 procent dotázaných by měly být tyto vztahy dále prohlubovány.