Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Českoslovenští záložáci řekli, že nebudou bojovat proti Rusku

Hodnocení uživatelů:  / 168
NejhoršíNejlepší 

Zástupci čtyř nevládních organizací najednou, ČSLA, PS, WWII a NSS kombinování záložníků a důstojníků z České republiky a Slovenska, vydali veřejné prohlášení. V něm oznámili, že jsou připraveni bránit svou vlast, ale v žádném případě se nebude podporovat válku NATO proti Rusku.

 

Dokument nazvaný "Memorandum"  byl zveřejněn ve  skupině na facebooku, která sdružuje členy ČSLA, PS, druhé světové války, NSS.
 
  • ceskoslovensti-zalozaci-rekli-ze-nebudou-bojovat-proti-rusku

y"Poprvé od konce 2. světové války, opět vidíme skutečnou hrozbu války. Proto považujeme za nutné, vydat  toto prohlášení."

"My, českoslovenští vojáci v záloze, jednomyslně odmítáme  jakoukoliv příležitost účastnit se bitev, které se plánují agresivní geopolitickou elitu pomocí NATO a podporu našich vlád.

 
 Přísahali jsme chránit naši vlast, Českou a Slovenskou republiku. Jsme  zavázáni k ochraně svobody a nezávislosti našich hrdých a suverénních států, za které naši předkové položili své životy v obou světových válek. Zaměřujeme se na tyto sliby v občanské iniciativě, a chceme  vyrovnat se s krizí.
Naše svoboda a nezávislost je na dlouhou dobu ohrožena systémem zastupitelské pseudo demokracie  kde volení zástupci nehájí  zájmy voličů, a přijímají  zákony představují pouze osobní zájmy zákonodárců, politických stran a zájmových skupin hospodářského zájmu. Naše vlast je pod tlakem globálních elit a ekonomických zájmových skupin, které jsou neslučitelné s výkonem  zastupitelské demokracie .
 
Naše Ústava a Listina základních práv a svobod je nyní zkreslená a ústavní zákony jsou porušovány zákonodárci. Zákonodárná moc je privatizována, exekutiva je zpolitizovaná, a soudnictví je chybné, neboť je předmětem lobbyingu a tlaku od našich vlád.
 
Výsledky: deficit  státního rozpočtut, de-industrializace, privatizaci majetku republiky, potravinová a energetická závislost, privatizace přírodních zdrojů, důchody a zdraví občanů. Naše země byla nelegálně ožebračena a vypleněna,  systém zotročil jeho obyvatele, národní infrastruktura přešla do rukou západních korporací. Destruktivní chaos a zoufalství dominují společnosti.
 
Z tohoto důvodu , my   českoslovenští vojáci v záloze, vědomy naši vojenské přísaze, potvrzujeme, že je třeba chránit naše lidi. Jednoznačně odmítáme účast v řadách agrese NATO proti Ruské federace nebo dalších slovanských národů. Máme také v úmyslu se bránit proti dalšímu odstranění naší demokracie, svobody a nezávislosti.
 
Dohodli jsme spolu v této krizové situaci, že budeme pomáhat našemu civilnímu obyvatelstvu, s pomocí naší  vojenské dovednosti a zkušenosti se chystáme vytvořit silný organizovaný občanský tlak na  dobu nezbytně nutnou k obraně svých vlasteneckých poviností. Přísahali jsme poslušnost k naší zemi, v České a Slovenské republice. My, českoslovenští vojáci, záložníci svůj slib  splníme! "
 
V reakci na toto memorandum se v západních sociálních sítích vede  vzrušená debata, při níž část Evropanů podpořila československé vojáky v záloze, zatímco jiní podpořili postoj NATO a vyjádřili čin  záloh jako "netolerantní" a dokonce  byli "šokováni".
http://www.mikan.cz/news/ceskoslovensti-zaloznici-rekli-ze-nebude-bojovat-proti-rusku/?hc_location=ufi%3Futm_source%3Dcopy&;utm_medium=paste&utm_campaign=copypaste&utm_content=http%3A%2F%2Fwww.mikan.cz%2Fnews%2Fceskoslovensti-zaloznici-rekli-ze-nebude-bojovat-proti-rusku%2F%3Fhc_location%3Dufi

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#4 uklukasek@seznam.cz 2015-06-16 21:30
Ako zalozak s tymto vyjadrenim nemozem suhlasit. Ten list je len zbytocny vykrik do tmy a je dokazom nasej apatie a neschopnosti konat.

Preco ideme cakat az do mobilizacie, aby sme vyjadrili svoj postoj takym bezucinnym konanimt? Keby sa teraz najvacsi zalozacki hrdinovia, ktori za touto peticiou stoja zmobilizovali a zorganizovali, do rana by bolo Cesko aj Slovensko ocistene od vinnikov nasho upadku. A do tyzdna by si od nas vzali priklad aj ini.


Ja v ziadnom pripade nepojdem bojovat za prazdne idealy typu "vlast" alebo "sloboda", ktore su tisicrocia osvedcenym nastrojom propagandy a vojnoveho stvacstva.

Vyzyvam vsetkych zalozakov, nech si este raz premyslia, za co chcu skutocne bojovat. Nase rodiny, vlast aj slobodu predali nasi politici a velkopodnikatel ia. Ak bude vojna, tak len preto, lebo pravi majitelia chcu uzivat to, co si kupili. Jedina bitva, ktora ma cenu, je proti pokrytcom a uportunistom bez moralky.
#3 vladimir.bayer@gmail.com 2015-05-04 11:23
Většina obyvatel České republiky pociťuje obavy z Ruska i z jeho případného útoku na Pobaltí. S nedůvěrou česká veřejnost sleduje i činnost ruských tajných služeb a prosazování ekonomického vlivu Moskvy. Celkem 54 procent dotázaných vnímá současné Rusko jako „říši zla”. Negativně Češi vnímají i ruského prezidenta Vladimira Putina.Postoje prezidenta Miloše Zemana vůči Rusku podporuje pouze třetina obyvatel (37procent),” konstatuje agentura.

Jako spolehlivou obranu většina lidí (57 procent) vnímá členství ČR v NATO. Podle 62 procent dotázaných by měly být tyto vztahy dále prohlubovány.
#2 vladimir.bayer@gmail.com 2015-05-04 09:42
Český voják jak řemen. jako obvykle, geopoliticky zmatený. Nicméně, na vojně, a ve válečném stavu tuplem, stále platí, rozkazy se plní. Tečka.
#1 75fany@seznam.cz 2015-04-21 08:29
Jediné, čeho se většina rozumných lidí obává jsou zmanipulovaní fanatici, jako jsi ty. Ty cinklé průzkumy si můžeš naložit s octem a cibulí. Nikdo, kdo má vyšší IQ jak 60 jim nevěří. Aktuálně se dívám na Novinky.cz ( inteligentní jedinec je zná jako Blbinky.cz ) odkud jsi čerpal a občané se tam v reálném čase vyjadřují v 65%, že se Ruska neobávají. Asi tak, kolaborante.

Facebook komentáře