Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Budoucnost mé VLASTI?

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
  • CESKO-NA-PRODEJ
Původně jsem chtěl napsat článek pod názvem „Budoucnost ČR", ale najednou jsem si nějak uvědomil, že budoucnost tohoto útvaru je mi v podstatě zcela lhostejná. Tento text tak souvisí s jedním článkem, který jsem kdysi pojmenoval „Stát a vlast". Dnešní stát je v absolutním rozporu s tím, co pro mě představuje vlast. Je to pochopitelné, protože představitelé a zástupci státu jsou v absolutním rozporu s tím, co bychom mohli definovat pojmem vlastenec. Vybavte si jejich jména a vzpomeňte na kauzy. Je jedno, které kauzy, a je jedno, za které vlády k nim došlo.

Od roku 1989 ve vládě nebyl jediný člověk, který by blaho vlasti a jeho občanů postavil nad blaho vlastní, potažmo blaho jeho kamarádíčků, poskoků a nohsledů. Je otázkou, zda-li tyto pijavice lze vůbec nazvat vlastizrádci. Na to, aby člověk vystoupal tak vysoko, by se totiž tito psychopati museli o pár úrovní polepšit.

Navíc, jak chcete nazvat vlastizrádcem někoho, kdo vlastně buď ani nezná, co to pojem vlastenec je, nebo za druhé, Česká republika jeho vlastí nikdy nebyla a nebude. Pojem kolaborant zde také není na místě. Vezměme si nedávno uhynulou zrůdičku, jistého pana Láhvava Vahrla. Jak bychom mohli nasazeného agenta, jehož úkolem byla faktická likvidace národa a suverénního státu, nazvat kolaborantem a vlastizrádcem, když české země jeho vlastí nikdy nebyly.

Jak by kupříkladu takový Jan Frisecher nebo Karel Schwarezenenonberg mohli být vlastizrádci, když ani pro ně má země jejich vlastí nebyla. První byl agent a napůl žluva, další je kovaný slionista a žluva a třetí vlastně ani sám neví, kam patří. I do své pochybné famílie se hlásí dle toho, která z jejích větví náhodou získává nějaké majetky.

Výše uvedení a jejich přátelé spolupracovníci se postarali o to, aby vše, co budovali naši předkové, bylo rozkradeno, vytunelováno, odprodáno a odvezeno pryč. Dnes nám Čechům, Moravanům, Slezanům již nic nepatří. Zatím jsme se ale stále mohli spolehnout na poslední, co nám ještě zbylo. Na území. Území, které naši předkové drželi po více jak 1300 let. Od dob Sámovy říše jsme byli pod útokem Avarů, Franků, Turků a Němců. Vytrvali jsme. A i když to ne vždy bylo s hlavou hrdě vztyčenou, stále byl pojem Čech, Moravan a Slezan někdo, koho ostatní národy neznaly jen z historických knih.

Bylo jedno, zda to byli piloti Luftwaffe, vojáci Afrikakorps, C. a K. armády, křižáci, žoldáci nebo avarští válečníci. Všichni zjistili, a dost často to bylo pozdě, že se ten ušlápnutý, ohnutý Čech dokáže také narovnat. Blíží se doba, kdy tohle všechno odvane vítr. Za 20 let se podařilo nejen zničit vše, co se zde po staletí budovalo, ale podařilo se rozložit a zlomit samou podstatu národa.

Dnes už si málokdo uvědomuje, co to znamená být Čechem. Lidé zapomněli na Klapálky, Fajtly, Gajdy, Žižky, zapomněli na husity, české stavy, obyčejné vojáky, kteří vítězili tam, kde by to každý jiný vzdal, protože na rozdíl od ostatních bojovali srdcem.

Brzy přijde další válka a jeden z výše jmenovaných již přislíbil členům nejagresivnějšího národa na světě, že naše země, má i vaše vlast, poskytne azyl jeho uprchlíkům. (článek: http://www.prvnizpravy.cz/style=default/zpravy/z-vlady/bude-valka-schwarzenberg-pry-slibil-azyl-zidum/). Sebrali nám vše a nyní se chystají nám vzít i naši zemi.

A my nic neuděláme, protože jsme se stali lidmi beze cti. Jak já jsem nenáviděl Napoleona za tato slova. Nyní si uvědomuji, že měl pravdu. Národ umírá a s ním i vlast. Již je jedno, jak se to území jmenuje nyní, či jak se bude jmenovat za sto let. Z těch, kdo za ní stáli, nezůstane žádný. Srdce národa umírá a zbabělec píšící tyto řádky umírá s ním.

L.C

zdroj: http://www.zpovedka.cz/001518.php

Facebook komentáře