Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Blahopřejeme Donaldu Trumpovi ke znovuzvolení

Hodnocení uživatelů:  / 41
NejhoršíNejlepší 

Národní domobrana upřímně blahopřeje

DONALDU TRUMPOVI

k jeho legitimnímu znovuzvolení

prezidentem Spojených států amerických.

Před čtyřmi lety se naše zraky upíraly k jeho jménu v souvislosti se soubojem Donalda Trumpa s Hillary Clinton, představitelkou „globalistických bažin“ a po jeho vítězství jsme očekávali velké změny. Ty jaksi nepřicházely a nebo, řekněme, přicházely velmi pomalu, což mohlo rezultovat v určité zklamání.

  • blahoprejeme-donaldu-trumpovi-ke-znovuzvoleni
  • blahoprejeme-donaldu-trumpovi-ke-znovuzvoleni

Teprve během čtyř let trvání jeho administrativy jsme si uvědomili, jak nesmírně těžké a pro běžného člověka skoro nemožné, je porazit „Deep State“ v celém jeho rozsahu a se všemi riziky, která taková snaha představuje.

Donaldu Trumpovi se to dařilo, i když to „navenek“ nebylo ještě tolik vidět. Dařilo se mu to až tak, že zuřící, chcípající a ve smrtelné křeči kopající „deep state“ v čele s těmi viditelnými a v pozadí s těmi neviditelnými musel vymyslet kolosální podvod v amerických dějinách, který se nakonec stane jejich hrobem, alespoň v to pevně doufáme.

Je to poprvé za 31 let, kdy můžeme upřímně a s dobrým pocitem v duši popřát nově zvolenému americkému prezidentovi hodně štěstí a šťastnou ruku při výběru spolupracovníků, nejen v této supernáročné povolební době, která, jak doufáme, přinese změny i do našich končin a napomůže i naší domovině ke znovunabytí ztracené suverenity a důstojnosti. O to se však budeme muset zasloužit a poprat především my sami.

Hodně štěstí budoucí svobodné zemi Američanů a pevné zdraví jednomu z nejlepších jejích prezidentů.

zdroj: https://narodnidomobrana.cz/clanky/blahoprejeme-donaldu-trumpovi-ke-znovuzvoleni/?fbclid=IwAR3PtyWUDE1Tlxep0gIGojCOPgDzvtuUigIHy0-1sfz3xqT_ewc2G5vObqQ

 

 

Facebook komentáře