ANS ZÁSADNĚ NESOUHLASÍ S PROHLÁŠENÍM VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY OHLEDNĚ VENEZUELY.
- Podrobnosti
- Z domova / Vaše free zóna|
- 5. únor 2019|
- ans|
- 2913 x
ANS zásadně nesouhlasí s prohlášení české vlády, která uznává Juana Guaidóa za prozatímního prezidenta Venezuely, který má údajně dovést tuto zemi ke svobodným a demokratickým volbám.
Prohlášení české vlády považujeme za naprosto skandální obzvlášť proto, že od května 2018, kdy byl venezuelský prezident Nicolás Maduro legitimně zvolen prezidentem, nevyjádřila sebemenší pochybnosti s demokratickým průběhem tamějších voleb.
Česká vláda se opět snaží vlísat k západním takzvaným "demokratickým" zemím, pro které je ignorování mezinárodního práva již faktickou normou. Členové ANS - na rozdíl od vlády ČR - považují za prezidenta Venezuely i nadále Nicoláse Madura.
Takto zákeřně praktikovaná mezinárodní politika "české" vlády, která se opět připojila k intervenční politice USA a EU, je pro členy ANS nepřijatelná. Tímto krokem "naše" vláda jednoznačně potvrdila, že není vládou České republiky, ale pouhým vazalem USA a EU. V této souvislosti oceňujeme postoj Itálie, která vetovala prohlášení EU, které mělo za cíl uznat Guaida za prezidenta.
Vladimíra Vítová, předsedkyně ANS
Prohlášení Vlády ČR je ZDE:
Komentáře
Facebook komentáře
Nejčtenější za poslední týden
- Lidová tvořivost nejen na téma fialové žumpy (27.6.2025)
- Scott Ritter odpověděl na otázku Ukrajince ohledně nejsilnějšího úderu na Ukrajinu od začátku SVO:
- Fiala v Plzni
- Vrábel se ptá Fialy ve Zlíně, kde vezme 5 procent z HDP na zbrojení (Doplněno!)
- Skálova simultánka: Bibi chtěl diktovat, teď aby si ukousal nehty
- Prof. Peter Staněk na TV Bureš (19.6.2025)
Související články