Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

ANS ZÁSADNĚ NESOUHLASÍ S PROHLÁŠENÍM VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY OHLEDNĚ VENEZUELY.

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

ANS zásadně nesouhlasí s prohlášení české vlády, která uznává Juana Guaidóa za prozatímního prezidenta Venezuely, který má údajně dovést tuto zemi ke svobodným a demokratickým volbám.

Prohlášení české vlády považujeme za naprosto skandální obzvlášť proto, že od května 2018, kdy byl venezuelský prezident Nicolás Maduro legitimně zvolen prezidentem, nevyjádřila sebemenší pochybnosti s demokratickým průběhem tamějších voleb.

  • ans-zasadne-nesouhlasi-s-prohlasenim-vlady-ceske-republiky-ohledne-venezuely
Česká vláda se opět snaží vlísat k západním takzvaným "demokratickým" zemím, pro které je ignorování mezinárodního práva již faktickou normou. Členové ANS - na rozdíl od vlády ČR - považují za prezidenta Venezuely i nadále Nicoláse Madura.
Takto zákeřně praktikovaná mezinárodní politika "české" vlády, která se opět připojila k intervenční politice USA a EU, je pro členy ANS nepřijatelná. Tímto krokem "naše" vláda jednoznačně potvrdila, že není vládou České republiky, ale pouhým vazalem USA a EU. V této souvislosti oceňujeme postoj Itálie, která vetovala prohlášení EU, které mělo za cíl uznat Guaida za prezidenta.

Vladimíra Vítová, předsedkyně ANS

Prohlášení Vlády ČR je ZDE:

https://www.vlada.cz/cz/media-centrum/aktualne/prohlaseni-vlady-ceske-republiky-k-politicke-situaci-ve-venezuele-171606/

Facebook komentáře