Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

ALENA DRVOTOVÁ: ZATÍM SI JEŠTĚ MŮŽETE MYSLET, CO CHCETE, OVŠEM NE TO JIŽ VEŘEJNĚ ŘÍKAT

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Tak Benedikt Čermák byl odsouzen na tři roky vězení se 4 letým odkladem. Za co? Inu za reakci k atentátu v jakési mešitě na Novém Zélandu v r. 2019, když ve vlákně diskuze na internetu k události reagoval víc jak nejednoznačnými slovy: „Jak jim chutná jejich medicína. Dobrá práce???!“

  • alena-drvotova-zatim-si-jeste-muzete-myslet-co-chcete-ovsem-ne-to-jiz-verejne-rikat

A to může být ještě rád. Původně jej Krajský soud v Brně, nejspíš složený z pohrobků Polednové-Brožové odsoudil na neskutečných 6 let. Natvrdo. Takový trest nedostávají u našich soudů mnohdy ani ti, kdo někoho zabili, či dokonce cíleně zavraždili.

A na internetu lze dohledat víc takových exemplárních zastrašující případů. Jen googlujte a bojte se!

Opět se ukazuje, že v této naprosto zvrácené a nenormální době už neplatí starozákonní: OKO ZA OKO ZUB ZA ZUB. Platit smí pouze novozákonní: TY DO MNE KAMENEM, JÁ DO TEBE CHLEBEM.

Vzorem by nám asi měl být otec 19- leté Marie Ladenburgerové, kterou znásilnil a brutálně zavraždil v r. 2016 afghánský „uprchlík“.

Zavražděná patřila mezi aktívní vítače a pomáhala v jednom z táborů pro tyto „uprchlíky“. Tedy nejspíš pro ni platí přísloví: kdo s čím zachází s tím také schází.

A otec – vlivný úředník Evropské komise, smrt dcery nejen velmi smířlivě přijal, ale dokonce veřejně podpořil pokračující kurz otevřené země a dalšího přijímání zástupů s naším evropským prostorem neslučitelných etnik, do Německa, do Evropy.

Uprchlíci: vítejte!

Pod praporem Pirátů, pokud v Parlamentních volbách uspějí, jak si lžiprávní žumpa přeje a hlásá, budete mít dveře otevřeny i do České republiky.

zdroj: https://narodnidemokracie.cz/alena-drvotova-zatim-si-jeste-muzete-myslet-co-chcete-ovsem-ne-to-jiz-verejne-rikat/

 

Facebook komentáře