Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Akce D.O.S.T. podporuje ve volbách do Evropského parlamentu SPD Tomia Okamury

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Akce D.O.S.T. si uvědomuje mimořádnou důležitost voleb do Evropského parlamentu, které v ČR proběhnou 24. a 25 května letošního roku. Situace v Evropské unii připomíná stále více stav, ve kterém se nacházel Sovětský svaz před svým kolapsem v roce 1991. Bruselské elity zcela odtržené od reálného života občanů evropských států tlačí na stále větší integraci a pomocí podpory masové migrace a dalších sociálních experimentů včetně útoků na tradiční rodinné hodnoty se snaží zlomit odpor národních států.

  • akce-d-o-s-t-podporuje-ve-volbach-do-evropskeho-parlamentu-spd-tomia-okamury

 

Tato situace vyvolává stále větší odpor ve všech evropských zemích. Konzervativní vlastenecké síly ve všech státech posilují a je velmi pravděpodobné, že právě tyto volby budou rozhodujícím střetem mezi zastánci národních států a tradičních hodnot a globalisty, kteří usilují o jejich zničení.

Právem se očekává, že v nich posílí strany, usilující o návrat k Evropě vzájemně spolupracujících národních států bez politických direktiv nadnárodního politbyra. Jestli tato cesta ke svobodě evropských národů povede přes rozpad současné Evropské unie a vybudování jiného modelu spolupráce, nebo přes hluboké reformy, jež jednou provždy porazí evropské federalisty a smetou současný bruselský establishment, není podstatné. Důležité je, aby byly v těchto volbách současné bruselské elity poraženy.

Snad v každé evropské zemi před těmito volbami síly svobody a suverenity posilují a vytvářejí celoevropské sítě odporu. Nejvýraznější aliancí je již dnes existující spojenectví vlasteneckých stran v Evropě, sdružených ve frakci Evropa národů a svobody (Europe of Nations and Freedom – ENF), jejichž představitele jsme mohli na konci dubna přivítat i v Praze. Ať již jde o předsedu nizozemské Strany pro svobodu Geerta Wilderse, předsedkyni francouzského Národního sdružení Marine Le Penovou nebo místopředsedu italské vlády a ministra vnitra Mattea Salviniho či politiky z německé AfD, belgického Vlámského zájmu či vlastenecké politiky z dalších evropských zemí, všichni mají společný zájem vymanit se ze současného bruselského sevření.

Součástí této velké rodiny vlasteneckých stran je i Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury (SPD), které má jako jediné z českých antibruselských uskupení šanci překročit potřebných pět procent, nutných pro vstup do Evropského parlamentu. Akce D.O.S.T. se proto – tak jako před posledními volbami do Poslanecké sněmovny – rozhodla podpořit před nadcházejícími volbami do EP právě tuto stranu.

V čele kandidátky SPD, kandidující pod číslem 28, stojí MUDr. Ivan David, výrazná osobnost české politiky a nezávislé mediální sféry. Není ale jedinou osobou, kterou můžeme voličům s klidným svědomím doporučit.

Na kandidátce SPD jsou i čtyři signatáři Manifestu D.O.S.T. – na 4. místě Ing. Pavel Dopita, na 5. místě  MUDr. Kamil Běrský, na 12. místě písničkář Pepa Nos a na 18. místě asistent poslance Jiřího Kobzy Tomáš Doležal.

Je třeba mít na paměti, že na rozdíl od voleb do Poslanecké sněmovny je v eurovolbách možné udělit maximálně dva preferenční hlasy. Kroužkováním většího počtu kandidátů se volební lístek zneplatňuje.

Akce D.O.S.T. proto vyzývá své sympatizanty a celou českou veřejnost, aby ve volbách volili kandidátku SPD a tím otevřely dveře pro svobodu a suverenitu naší vlasti a porážku současných bruselských elit.

V Praze dne 29. dubna 2019

Petr Bahník, předseda Akce D.O.S.T. 

Michal Semín, místopředseda Akce D.O.S.T.

Jiří Hejlek, místopředseda Akce D.O.S.T.        

http://www.akce-dost.cz/2019/04/30/akce-d-o-s-t-podporuje-ve-volbach-do-evropskeho-parlamentu-spd-tomia-okamury-praha-29-4-2019/

 

 

Facebook komentáře