Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

3.5. 2017 CESTY VÍTĚZSTVÍ - DOROGI POBEDY FRÝDEK-MÍSTEK

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Nadešel čas, kdy si dovolujeme pozvat vás, organizace, svazy, přátelé nejen z motoklubů, ale i širokou veřejnost na významnou událost u příležitosti Dne osvobození 9. května. Noční Vlci a přátelé z motoklubů PL, ČR, SK se budou účastnit jízdy přes Polsko, setkáme se v Terespolu , dále navštívíme Warszawu, Wroclaw , Osvětim kde budeme skládat hold vojákům, kteří zahynuli při osvobození. U každé piety bude i široká veřejnost se zástupci úřadů, institucí, občanů , děti a mládeže.

  • 3-5-2017-cesty-vitezstvi-dorogi-pobedy-frydek-mistek

  

Jízda přes Českou republiku - trasa z Osvětimi  - kolona zamíří letos poprvé do nedalekého příhraničního města Frýdku-Místku, kolem 10.00 hod., kde na městském hřbitově ve Frýdku-Místku, uctí památku padlých 2.sv. války,  kromě občanů československé republiky je zde pohřbeno 966 ruských vojáků a 57 důstojníků. 

Z Frýdku-Místku pak kolona pojede na další velkou pietní událost a to do Bánské Bystrice. Zde je možný doprovod motorkářů, kteří se dostaví na událost ve FM. 

zdroj:
http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/zpravodajstvi/pozvanka-na-vyznamnou-udalost.-3.5.-2017-cesty-vitezstvi---dorogi-pobedy-frydek-mistek.html 

Facebook komentáře