Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zprávy z Ruska (23.5.2023) - Ukrajina zahájila ofenzívu,.....ale na ruském území

Ukrajina sebe sama opět usvědčila ze lží, když tvrdí, že se nepodílela na teroristickém útoku v Belgorodské oblasti, který proběhl 22.5. 2023. Pokud je mi dobře známo, tak USA poskytují vojenskou pomoc ukrajinské armádě a nikoli nějakým dalším, údajně nezávislým jednotkám bojujícím na Ukrajině.

  • zpravy-z-ruska-23-5-2023-ukrajina-zahajila-ofenzivu-ale-na-ruskem-uzemi
  • zpravy-z-ruska-23-5-2023-ukrajina-zahajila-ofenzivu-ale-na-ruskem-uzemi
  • zpravy-z-ruska-23-5-2023-ukrajina-zahajila-ofenzivu-ale-na-ruskem-uzemi
  • zpravy-z-ruska-23-5-2023-ukrajina-zahajila-ofenzivu-ale-na-ruskem-uzemi

Jak, chce tedy ukrajinský prezident a armáda vysvětlit, že bojovníci, kteří včera útočili na civilní i vojenské objekty na ruském území, jezdili v amerických obrněných vozidlech MaxxPro, kterými se tak ráda chlubí ukrajinské armáda a další ozbrojené vojenské složky, jako například GUR, nebo SBO (navíc tam dokonce jedno toto vozidlo při ústupu nechali a nyní ho má v rukou ruská armáda).

Ve vedení Ukrajiny, jsou "naštěstí hloupí lidé", kteří vždy nakonec sami sebe usvědčí ze lži, jako když se fotí s kusy rakety, o které tvrdí, že je Kinžal a nenapadne je, že se stačí podívat na fotky pravého Kinžalu, který má úplně jiný tvar, nebo, když lžou, že sestřelí úplně vše, co z Ruska na Ukrajinu přiletí, i když musí vědět, že někdo na ten internet nakonec opravdové následky příletů ruských raket stejně dá (včetně výbuchů, které zničily americký systém PVO Patriot, nebo sklad s municí s ochuzeným uranem v Chmelnickém).

-------------------

Zpráva ze včerejška

Na území Grajvoronského okresu vstoupila sabotážní a průzkumná skupina ukrajinských vojáků, - guvernér Gladkov

"Ruské ozbrojené síly společně s Pohraniční službou, Rosgvardií a FSB přijímají nezbytná opatření k likvidaci nepřítele. Podrobnosti poskytnu," napsal gubernátor.

V důsledku ostřelování obce Glotovo ve městě Graivoron ukrajinskými teroristy byli zraněni dva lidé - byli hospitalizováni - Gladkov.

Žena je na jednotce intenzivní péče ve vážném stavu, muž ve středně těžkém stavu.

Boje se skupinou ukronacistů probíhají v Belgorodské oblasti u Kozinky, Gory Podolu a Glotova.

Operaci na zničení nepřítele provádějí jednotky speciálních sil Federální bezpečnostní služby, Federální služby ochrany a Pohraniční služby, které byly do oblasti přesunuty. Nad oblastí pracuje také armádní letectvo.

Podle místních zdrojů je ukrajinská DRG zablokována v kulturním domě v obci Gora Podol (severovýchodně od KozInky). K bojům dochází také u obce Glotovo.

O hodinu později:

Vladimir Putin byl informován o pokusu ukrajinských diverzantů o průlom v Belgorodské oblasti, uvedl Peskov.

Cílem ukrajinských sabotáží v Belgorodské oblasti je odvést pozornost od Bachmutského směru, minimalizovat politický efekt ztráty Artemovska ukrajinskou stranou.

Pracuje se na vytlačení ukrajinských diverzantů z ruského území a na zničení této diverzní skupiny; na místě je dostatek sil a prostředků.

Příhraniční oblasti Belgorodské oblasti jsou plně pod kontrolou.

Území Gory Podol, Glotovo a Kozinka, kam vstoupila ukrajinská DRG, byla zcela převzata pod kontrolu ruské armády.

Nyní podle zdroje bezpečnostní složky pročesávají oblast a pátrají po zbývajících teroristech z ukrajinské DRG.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Nowak 2023-05-23 16:10
Pane VLK, občas si říkám, proč ve středověku lidem, kteří kradli usekli ruku, nebo proč dělali veřejné popravy oběšením, nebo házeli do hladomorny, kde je potkani a krysy okusovali zaživa než zemřeli. Asi by nebylo na škodu, kdyby Rusové tyto vrahouny chytli a zveřejňovali jejich popravy. Ono by skutečně ubylo násilí a ti s adrenalinem, co si chodí na ukrajinu zastřílet na lidi, by si adrenalin schladili jinou formou.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře