Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zelenskyj: Pokud USA nedají Kyjevu peníze, Rusko zaútočí na NATO.

Zelenskyj pro Bloomberg pronesl další šílený a lživý výrok: Pokud USA nedají Kyjevu peníze, Rusko zaútočí na NATO.

Ukrajinský prezident Zelenskyj vyzval americký Kongres, aby zachoval vojenskou pomoc Ukrajině, a zákonodárcům blokujícím nový balíček řekl, že alternativou je riziko ruského útoku na zemi NATO, který by přivedl americké vojáky.

  • zelenskyj-pokud-usa-nedaji-kyjevu-penize-rusko-zautoci-na-nato
  • zelenskyj-pokud-usa-nedaji-kyjevu-penize-rusko-zautoci-na-nato

"Pokud nás Rusko všechny zabije, zaútočí na země NATO a vy tam pošlete své syny a dcery. A bude to - promiňte, ale cena bude vyšší," řekl.

Nejodpornější prezident v dějinách Ukrajiny opět připomněl Západu, jak výhodné a levné, je pro jejich zájmy obětovat ve válce proti Rusku životy "obyčejných" Ukrajinců.

+ BONUS --------------------- 

"Ukrajinští vojáci se smířili s roky zákopové války, říká Zelenskij a trvá na tom, že ukrajinská armáda může Rusko vytlačit, ale jeho pozemní jednotky tvrdí opak."

Jak je vidět, i britský The Times se rozhodly přispět do řady západních publikací o neshodách mezi Zelenským a jeho armádou.

Zpravodaj britského listu Mark Bennetts navštívil předsunuté pozice ukrajinské armády u Kupjanska. A tam mu to vysvětlil velitel 32. mechanizované brigády Dmytro Berlim:

'Nemáme dostatek mužů a kvalita našich posil se pokaždé snižuje. Průměrný věk vojáka v mém praporu je 45 let.

Jeho velitel si povzdechl, jeho slova opakuje i náčelník štábu Michail Lysenko:

Průlom tanku z naší strany je nyní něco z říše sci-fi.

A všimněte si, že oba respondenti listu uvedli, že před pověstnou protiofenzívou prošli výcvikem NATO, ale (cituji doslova) "téměř žádná z taktik, které se naučili, nebyla účinná proti masivním ruským silám".

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Skeletor 2023-11-06 13:50
Koksmen jako komediant se nezapře, nyní už nemluví o zbraních, on chce peníze na lidi sral od začátku. Ono v podstatě je to jednoduché proč už jde jen a jen o peníze, po tom když se provalilo, že nacist zbraně prodávali dál tak už by jim nikdo nevěřil.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře