Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Vše jde podle plánu – válka začala. USA jsou spokojeny. Proto Kerry odmítl jednat s Lavrovem o Ukrajinské krizi?

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Americká strana požádala ruskou protistranu, zda by mohl proběhnout telefonický hovor mezi ministry zahraničních věcí USA a Ruské federace. USA chtěly diktovat agendu rozhovoru, kdy v současné napjaté situaci na Ukrajině, kde evidentně vypukla válka, v níž USA podporují samozvance, zločince, nacisty a teroristy, či vrahy, tak jako ostatně vždy v historii; tak v této situaci navrhli jednat jen o Sýrii.

  • vse-jde-podle-planu-valka-zacala-usa-jsou-spokojeny-proto-kerry-odmitl-jednat-s-lavrovem-o-ukrajinske-krizi
  • John Kerry

Ruská protistrana se pokusila do telefonického jednání zařadit i bod o Ukrajině. Pak USA svou žádost o telefonické jednání stáhly.

 

John Kerry

„Odmítnutí ministra zahraničních věcí USA Johna Kerryho telefonicky se svým ruským protějškem Sergejem Lavrovem projednat situaci na Ukrajině je neodpovědným krokem a vypovídá o tom, že USA nemají zájem najít řešení z krize,“ oznámilo Ministerstvo zahraničních věcí Ruské federace jako reakci na zrušený plánovaný telefonický rozhovor. O celé záležitosti informovala rozhlasová stanice Hlas Ruska na svém webu.

Podle slov dobře informovaného zdroje z ruského ministerstva měl v pátek večer proběhnout na žádost USA rozhovor právě s Lavrovem. Téma, které si Američané vyžádali bylo vývoz zbylých otravných látek ze Sýrie. Ovšem v pátek se i vyostřila situace na Ukrajině, proto ruský ministr neodmítal projednat problematiku syrských chemických zbraní, avšak navrhl, aby se především jednalo o situaci na jihovýchodě Ukrajiny.

Když americká strana zjistila, že byla zahrnuta i ukrajinská tématika, tak okamžitě rozhovor zrušila. To jen potvrzuje, že situace na Ukrajině, kde dochází k vraždění je pod taktovkou USA. Sám terorista Obama zdůraznil, že tamní juchta, která si říká vláda má na vraždění a válku právo. Obama by měl být odchycen do sítě a souzen za mezinárodní zločiny proti lidskosti.

zdroj:http://www.ze-sveta.cz/?p=18924

Facebook komentáře