Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

VE VIDEU 18+: UKRAJINCI ZABÍJEJÍ SVÉ KAMARÁDY, ABY SE VYHNULI OPERACÍM PŘES ŘEKU DNĚPR

V posledních dnech se na internetu objevuje stále více důkazů o tom, že ukrajinští vojáci zabíjeli své kamarády. Nízká morálka a neochota ukrajinských vojáků jít na porážku jsou pravděpodobně hlavními důvody rostoucího počtu vražd v ukrajinské armádě.

  • ve-videu-18-ukrajinci-zabijeji-sve-kamarady-aby-se-vyhnuli-operacim-pres-reku-dnepr
V Chersonské oblasti byly zaznamenány nové, válečné zločiny ukrajinských vojáků proti jejich bratrům ve zbrani. Byly zaznamenány na videa a široce sdíleny ruskými i ukrajinskými vojenskými zdroji.

Ruský průzkumný UAV zahlédl skupinu čtyř ukrajinských vojáků, kteří se pravděpodobně připravovali na operaci na ruském, východním břehu řeky Dněpr v Chersonské oblasti. Náhle dva ukrajinští vojáci zastřelili své dva kolegy, a to těsně před naloděním se do člunu. Poté těla ukryli do člunu, odstrčili ho od břehu a z místa odešli.

Další video sdílely ukrajinské, vojenské zdroje. Podle nich jej, v Chersonské oblasti, natočil „polský dobrovolník“. Je zde vidět hádající se skupinu ukrajinských vojáků před tím, než jsou posláni přes Dněpr na východní břeh. Výsledkem bylo, že dva z nich byli zabiti svými kamarády.

Je zřejmé, že poblíž frontových linií nejsou žádní „polští dobrovolníci“, ale žoldáci. Chování ukrajinských vojáků a vraždění jejich kamarádů nejspíše příliš nepotěší  zahraniční „dobrovolníky“.

S největší pravděpodobností ukrajinští vojáci zabíjejí své kamarády ve snaze vyhnout se operacím přes Dněpr. Většina ukrajinských člunů, které se pokoušejí dostat na východní břeh, je zničena ruskou palbou. Ukrajinci tedy zabíjejí své bratry ve zbrani, aby pak následně sdělili svému veliteli, že operace se nezdařila, člun byl zničen a jen dva z nich zázračně přežili.

Ukrajinská armáda stále kontroluje malé pevnosti na východním břehu, ale všechny jejich operace přes řeku stojí životy stovek Ukrajinců a zahraničních žoldáků.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře