Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ukrajinská armáda je ruskými vojsky nemilosrdně drcena.

Včera kyjevská média šokovala tamní veřejnost, a poprvé přiznala, že ukrajinská armáda je nyní ruskými vojsky nemilosrdně vyhlazována a drcena. A nezbývá ji, než za cenu obrovských ztrát, pomalu, ale neustále ustupovat. Ruské ztráty jsou prý nyní naopak velmi nízké.

 

Včera, poprvé za celé dva roky, co sleduji hlavní ukrajinská média, se v nich objevilo kruté přiznání současné válečné reality. A podle něj Rusové nyní na klíčových místech svých útoků vybíjejí Ukrajince děsivým tempem. Z každých 100 ukrajinských vojáků poslaných na těchto místech klíčových bojů do zákopů, jich do 96 hodin Rusové 80 zabijí, těžce zraní, a nebo zmrzačí.

  • vcera-kyjevska-media-sokovala-tamni-verejnost-a-poprve-priznala-ze-ukrajinska-armada-je-nyni-ruskymi-vojsky-nemilosrdne-vyhlazovana-a-drcena-a-nezbyva-ji-nez-za-cenu-obrovskych-ztrat-pomalu-ale-neustale-ustupovat-ruske-ztraty-jsou-pry-nyni-naopak-velmi-ni

Podle včerejšího šokujícího přiznání dvou přeživších minometníků z úderné roty 710. bezpečnostní brigády Ukrajiny kyjevskému tisku, Rusové takto drony celou brigádu, která bránila vesnici Ивановское střežící z jihu přístup do města Časiv Jar, za 4 dny vybili, a vesnici Ивановское pak obsadili bez bojů a beze ztrát. Rusové prý nyní používají na místech svých hlavních útoků nemilosrdnou vyhlazovací taktiku, při které na každého ukrajinského vojáka, který brání zákop, útočí až 4 drony, a zároveň je ruská dělostřelba na celém úseku útoku 10 krát silnější než ukrajinská, a všechna hlavní ukrajinská opevnění jsou metodicky rozmetána půltunovými kluzákovými bombami FAB. Takovýto soustředěný ruský útok trvá týden až dva, až jsou všichni Ukrajinci vyvražděni, a potom se Rusové bez boje a beze ztrát pomalu posunou vpřed k dalšímu ukrajinskému opevnění, a celý ruský vražedný kolotoč se znovu roztočí na plné obrátky. 

Kyjevská média včera své velení ani trochu nešetřila. Podle dalšího zveřejněného přiznání zdravotníka Oleksije ze 130. brigády teritoriální obrany, která byla nahnána na jatka do bitvy o Časiv Jar, až 90% zraněných Ukrajinců mají na svědomí útoky ruských dronů. Vzhledem k tomu, že zranění způsobená výbušnými granáty, kterými drony obecně útočí, jsou takřka vždy několikanásobně těžší, komplikovanější, a na rozdíl od střelných poranění i mnohačetná, čeká značnou část těchto zraněných vojáků smrt, nebo invalidita. Podle Oleksije jsou drony nebezpečnější než dělostřelectvo, protože jsou extrémně přesné.

Podle včerejšího vyjádření amerického armádního experta na ruské drony a robotické zabijácké systémy Samuela Bendetta pro kyjevská média mají dnes Rusové ve dronech naprostou početní převahu nad Ukrajinci, a tu si nějaký čas bezesporu udrží. Na konečném výsledku současné války dronů však bude podle Bendetta mít rozhodující podíl nejen jejich počet, ale i kvalita jejich operátorů. Bendetta doporučuji sledovat, je to odborník na ruské drony a robotické systémy. Zde jeho X.  

Na závěr svých prvních realistických zpráv z ruské fronty včera kyjevská média přinesla temnou předpověď. Podle ní budou Gosudarova vojska přes zarputilý ukrajinský odpor celý rok pomalu ale jistě postupovat vpřed. A Ukrajinci budou mít velké štěstí, pokud se Putin nerozhodne pro nějaký razantnější útok, nebo ofenzívu. Brzy prý padne klíčové město Časiv Jar, a s ním se ukrajinská obrana v nejvýchodnější části bojiště dostane do prekérní situace, a buď budou obránci muset ustoupit, a nebo jim budou hrozit velké logistické problémy a nakonec i obklíčení. 

Celý článek ZDE: https://www.michalapetr.com/map-2011-kyjevska-media-vcera-poprve-priznala-krutou-pravdu-rusove-za-96-hodin-zlikviduji-drony-80-z-kazdych-100-mobilizovanych-vojaku-ktere-proti-nim-zelenskyj-nakomanduje/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře