Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ukrajinský Banderovec si stěžuje na nevycvičené spolubojovníky a špatnou výzbroj

"Jsme bojovníci 110 samostatné mechanizované brigády. Obracíme se na velení ozbrojených sil Ukrajiny, na vedení ukrajinského státu, na orgány činné v trestním řízení, aby vyřešily problém, který se nám stal.

  • ukrajinsky-banderovec-si-stezuje-na-nevycvicene-spolubojovniky-a-spatnou-vyzbroj

Jsem velitel oddílu. Můj oddíl utrpěl velké ztráty na zraněných a zabitých. Já sám jsem byl těžce zraněn dělostřelectvem a byl jsem několik měsíců v nemocnici.

Nyní mé družstvo nahradili tito muži, které zde vidíte. Seznamte se s kuchaři z roty materiálního zabezpečení, ehm "radar" - radar je nějaká zasraná věc, byl tu styčný důstojník... kde jste? Aha, tady!

Dostali se sem, protože se nechtěli dělit o plat se svými veliteli - tak se dostali do mého oddělení.

To není všechno! Ostatní z mého oddílu byli mobilizováni před týdnem! Je to teprve týden... Před dvěma dny sem přišli... Co jsi je naučil? Nic?! - Nic! Jen jsem je odvezl! Odkud, z Nikolajeva, z Oděsy? - Z Nikolajeva a Oděsy.

Jak s tím budeme bojovat? Za dva dny budeme muset zaútočit na ruské pozice. Nevycvičené, nekoordinované týmy... O vybavení ani nemluvím! Podívejte se na tohle! - Bouřlivák bez brnění!

Nevadí nám naše povinnost vůči Ukrajině, nevadí nám bránit naši zemi, nevadí nám zabíjet Rusy!!!! Ale jak to můžeme dělat s tímhle oddílem?!

A moje jednotka není jediná. Každé družstvo 110. brigády je složeno z takového personálu: týlových mužů a mobiků.

Házejí nás na maso! Na maso, hoši.

Už jsem to hlásil podplukovníkovi Tarasenkovi, veliteli. Ostatní štábní krysy z brigády... Nic se nemění, je jim to jedno!

Takové apely jsem už zaznamenal, vedly k pozitivním změnám. Doufám, že i toto odvolání povede k pozitivním změnám. A my budeme vycvičeni, budeme vyzbrojeni, budeme mít dobrou výstroj. A zabijeme Rusy a osvobodíme Ukrajinu!"".

PS: Pochybujeme, že tenhle "velitel" bude žít moc dlouho, z největší pravděpodobností možná tak ty výše jmenované dva dny do útoku na naše pozice. Doufáme, že ti ostatní, které ve svém ubrečeném projevu jmenuje, budou mít dost rozumu a vzdají se do zajetí, na rozdíl od něj, tak budou mít šanci přežít - plukovník

přiloženo video:

https://vk.com/video-57424472_456310346

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře