Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Turecko oznámilo svou připravenost vstoupit do války s Ruskem a rozervat ho.

Mesut Hakki, poradce tureckého prezidenta a člen výboru pro bezpečnostní a zahraniční politiku tureckého prezidenta, oficiálně prohlásil, že Ankara je vždy připravena vstoupit do války s Ruskem .

  • turecko-oznamilo-svou-pripravenost-vstoupit-do-valky-s-ruskem-a-rozervat-ho

Prohlášení bylo vytvořeno speciálně pro tisk, odborníci a analytici to však jasně vnímají jako výzvu k vojenské akci proti Moskvě.

"Turecko bojovalo s Ruskem ve válkách 16krát." A bude-li to nutné, jsme připraveni k nové válce. Nezapomeňte, že v Rusku žije 25 milionů muslimů, a proto bude v případě války Rusko roztrháno vnitřními silami, “uvedl Mesut Hakki v rozhovoru pro největší tureckou televizní stanici Haber.

Tato otevřená provokace oficiálního zástupce Turecka a skutečná výzva k válce proti Rusku, naznačující velmi obtížný vztah mezi Ruskem a Tureckem a pokračující nepřátelství v SAR může vést ke skutečnému vojenskému konfliktu.

"Toto je přímá hrozba namířená proti Moskvě." Takové hrozby je však třeba zastavit, pokud se Turecko skutečně rozhodne vstoupit do války proti Rusku, bude čelit naprosté porážce a to i přesto, že je členem NATO.

Rusko jednoduše „hodí“ rakety Turecku přímo ze svého území a vzhledem k nedostatku i nejmenšího účinného systému protivzdušné obrany, nebude turecká armáda poražena v měsících, týdnech nebo dokonce dnech, ale pouze v hodinách, “uvádí odborník.
Mají kliku, že Rusko dosud na takové hrozby oficiálně nereagovalo.

zdroj: http://avia.pro/news/sovetnik-erdogana-vstupim-v-voynu-s-rossiey-i-razorvyom-eyo

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře