Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

To už je příliš. Obama dodal Kurdům zbraně a pak poslal Turky, aby je rozbombardovali

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Šokující zpráva ruského Ministerstva obrany pro vnitřní potřeby Kremlu dnes informuje, že v komuniké přijatém od Spojeného velení rozvědek Ruska, Iránu, Iráku a Sýrie je informace, že jejich technické a zpravodajské služby sledovaly letadlo C-17 Globemaster III, patřící 72.
vzdušné skvadroně amerických leteckých sil 39. letecké perutě, které odletělo z letecké základny Incirlik v Turecku a přistálo na mezinárodním letišti Erbil v iráckém Kurdistánu.

  • to-uz-je-prilis-obama-dodal-kurdum-zbrane-a-pak-poslal-turky-aby-je-rozbombardovali

Zpráva uvádí, že po přistání tohoto nákladního letadla amerického letectva v Erbilu byla vyložena velká dodávka zbraní a válečných potřeb a předána kurdským vojenským silám Peshmerga , které vytvořily tři konvoje, aby převezly tento materiál na frontovou linii boje s krutými a barbarskými teroristy Islámského státu. Obamův režim ostatně tuto dodávku zbraní pro kurdské bojovníky proti Islámskému státu oznámil již v minulém týdnu.

Zpráva uvádí, že k velkému „údivu a šoku“ těchto spojených výzvědných služeb, které sledovaly zmíněné americké nákladní letadlo, došlo k tomu, že jakmile se toto letadlo vrátilo do vzdušného prostoru Turecka, okamžitě z téže základny Incirlik odstartovaly 3 turecké válečné letouny F-16 a blížily se k syrsko-turecké hranici, kde je zjistil syrský letecký obranný bojový systém a zahnal je.

Po této úvodní konfrontaci byly tyto turecké letouny navedeny svými americkými/NATO kontrolory letu ze základny Incirlik, aby přeletěly nad irácký Kurdistán, kde poté zaútočily a rozbombardovaly dva z konvojů kurdských bojových sil Peshmerga, které právě převzaly zbraně a válečné potřeby slíbené Obamovým režimem. Poté se letouny vrátily do tureckého vzdušného prostoru a dále pokračovaly v útoku proti kurdskému lidu ve své vlastní zemi.

Pokud jde o zvrácenou logiku Obamova režimu, který nařídil útok na zbraně a materiál právě darovaný kurdským silám Peshmerga, ta je mimo veškeré chápání. Ale jak zpráva uvádí, nemuselo by to být až tak překvapující, jelikož takzvaný americký vůdce v minulém měsíci musel potlačit vzpouru ve své vlastní armádě kvůli svému rozhodnutí, že spojí dobré a počestné americké bojovníky s al-Kajdou.

Jak dále praví zpráva, horší je, že podobné válečné taktiky Obamova režimu činí jeho skutečnou motivaci téměř nepochopitelnou a nevysvětlitelnou. V protikladu k motivaci Obamova režimu, jak dále praví zpráva, je výrok presidenta Putina o tom, že cílem Ruska je zcela zničit islámské teroristy s pomocí legitimních vlád v oblasti, zcela pochopitelný a vysvětlitelný.

Zpráva říká, že Rusko tak činí s velkou účinnosti, čehož důkazem jsou víkendové útoky proti těmto teroristům, které zabily nejméně 300 z nich, a je možné, že dnes byl při útoku spojených leteckých sil na jeho konvoj zabit i jejich hlavní vůdce Abu Bakr al-Baghdadi .

Prezident Obama zatím spěšně pokračuje v islamizaci Ameriky, například tím, že ve své poslední direktivě nařídil, že ve federálních věznicích nadále nesmí být podáváno vepřové maso, aby byl dodržen islámský zákon Sharia. Zpráva uzavírá tím, že vedení svaté války proti Obamovu džihádu ve jménu veškerého křesťanstva zůstává na Putinových bedrech, pokud nemá celý svět upadnout pod kontrolu těchto barbarů – avšak ruský vůdce, jak se zdá, je plně schopen to udělat. 

Zdroj: orgo-net.blogspot.cz

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře