Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

To nevymyslíš !!! Žádná ukrajinská protiofenzíva prý vlastně nebyla !!!

Ukrajinci nyní přišli s tvrzením, které má oblbnout domácí publikum a možná i pár těch nejtupějších rusofobů napříč světem !!!

Podle nich, totiž vlastně žádná protiofenzíva ještě neproběhla !!! Zapomeňte na tvrzení, že v srpnu budou Ukrajinci na Krymu, nebo že rozdělí ruské síly vedví a obsadí Melitopol a Berďansk !!!!

 

 

  • to-nevymyslis-zadna-ukrajinska-protiofenziva-pry-vlastne-nebyla

Zapomeňte na to, že na minových polích a pod hlavněmi ruských děl, ztratila od června ukrajinská armáda okolo 100 000 mužů, stovky kusů západní techniky a tisíce kusů staré sovětské techniky ze zemí bývalého Východního bloku a vlastních skladů !!!

Podle nejnovějšího ukrajinského tvrzení, to všechno byla finta, psychologická a informační operace a ta pravá ofenzíva, teprve někdy přijde !!!

Ukrajinské matky a ženy vojáků padlých na Záporožské frontě a na jihu Doněcka neroňte slzy, vždyť Vaši synové a milí nezemřeli zbytečně, v Kyjevě teď mají víc informací a to je přece hlavní !!! Nebo není ???

Je to na Ukrajincích, jak dlouho ještě bude Zelenskyj prezidentem ...

video:
https://vk.com/video-35660695_456378590

 

+ BONUS --------------------

Ukrajinské ozbrojené síly přepravují vojenský personál a zbraně v civilních sanitních vozech !!!

Nic překvapivého, kasárna mají ve školkách, školách, nemocnicích a divadlech a střelecké pozice v civilních domech - pak křičí, když tam přiletí ruská raketa.

Typická teroristická taktika ... Tedy v případě, že ji provádí Palestinci.

 

video:
https://vk.com/…591
Rychlá odpověď

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře