Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ruským ozbrojeným silám se podařilo obsadit pozice u Carské Ochoty jižně od Avdějevky !!!

Zprávy z terénu říkají, že útočné jednotky 114. OMSBr a Storm Z pronikly koridorem 430 metrů hluboko do ukrajinské obrany !!!

Z výšin u rekreačního střediska Carská Ochota je kontrolována křižovatka na silnici T-05-05 - jižní výjezd z Avdějevky. Tento úsek umožňuje postup na Avdějevku po ulici, která vede přímo ke koksovně obsazené nepřítelem !!!

foto ve fotogalerii

  • ruskym-ozbrojenym-silam-se-podarilo-obsadit-pozice-u-carske-ochoty-jizne-od-avdejevky
  • ruskym-ozbrojenym-silam-se-podarilo-obsadit-pozice-u-carske-ochoty-jizne-od-avdejevky
  • ruskym-ozbrojenym-silam-se-podarilo-obsadit-pozice-u-carske-ochoty-jizne-od-avdejevky
  • ruskym-ozbrojenym-silam-se-podarilo-obsadit-pozice-u-carske-ochoty-jizne-od-avdejevky
  • ruskym-ozbrojenym-silam-se-podarilo-obsadit-pozice-u-carske-ochoty-jizne-od-avdejevky
  • ruskym-ozbrojenym-silam-se-podarilo-obsadit-pozice-u-carske-ochoty-jizne-od-avdejevky
  • ruskym-ozbrojenym-silam-se-podarilo-obsadit-pozice-u-carske-ochoty-jizne-od-avdejevky

2)
POZOR - ŠPATNÁ ZPRÁVA PRO UKRONACISTY !!!

Ruské klouzavé těžké letecké pumy povýšily na nový level - mohou nyní zasáhnout až 100 km vzdálené cíle !!!

Záběry ruského ministerstva obrany:

Letecká bomba je vybavena skládacími křídly s dvoumetrovým rozpětím a je schopna zasáhnout cíl na vzdálenost až 60 km. Dosah zásahu modelu s proudovým pohonem může dosáhnout 100 kilometrů.

FAB se střemhlavým modulem umožňuje letounům ničit cíle, aniž by vstoupily do zóny protivzdušné obrany nepřítele.

Pumami jsou vybaveny stíhací bombardéry Su-34, Su-30 a Su-35. FAB je schopna ničit zabetonované objekty a pronikat železobetonovými kryty.

video:
https://vk.com/video-35660695_456379498

3)

První použití ruské letecké pumy RBK-500 v zóně SVO u Staromajorskoje !!!

Samotná 500 kilogramová puma disponuje 15 samonaváděcími protitankovými hlavicemi vybavenými dvourežimovými infračervenými koordinátory cíle RBK-500 SPBE-D je určena k ničení moderních tanků a dalších obrněných vozidel v podmínkách přirozeného i umělého rušení.

Může současně zasáhnout až šest tanků. Používá se z výšek 400-5000 metrů při rychlostech 500-1900 km/h. Je samozřejmé, že stejně tak dobře jako tanky, může ničit živou sílu nepřítele v lesních pásech a zákopových pevnostech !!!

video a foto:
https://vk.com/video-35660695_456379496

4)
Modernizované ruské bezpilotní letouny Lancet získaly schopnost obejít obranu ukrajinské techniky tím, že explodují na dálku a uvolní "šokové jádro" ve směru vozidla. Informuje o tom publikace Business Insider.

Upřesňuje se, že nové drony jsou zřejmě vybaveny technologií lidar, včetně laserového dálkoměru ze dvou optických kamer.

"Ruské bezpilotní letouny Lancet se staly pohromou na bojišti na Ukrajině a neustále se zdokonalují ve svém dosahu a schopnostech," poznamenala publikace.

foto:

5)


- Považujete útok Ruska na Ukrajinu za válečný zločin?
- Ne, nepovažuji.

Alice Weidelová a její neslýchané prohlášení pro politické elity Německa, dámy a pánové. Alice je spolupředsedkyní opoziční strany Alternativa pro Německo, která nedává spát celému Bundestagu a demokratickým německým médiím.

A o tom více příště. Mezi viníky konfliktu patří - šok! - Západ a NATO, které se už léta přibližují k ruským hranicím a zcela ignorují veškerá varování ze strany Ruska.

video:
https://vk.com/video-35660695_456379483

6)
"Ozbrojené síly RF zničily ukrajinský muniční sklad na letišti u Krivého Rogu.

Na vojenském letišti Lozovatka v Dněpropetrovské oblasti byl zničen sklad munice.

Chocholoušci proměnili mezinárodní letiště Krivoj Rog ve vojenské středisko, na jehož území skladovali leteckou munici, rakety SCALP a další zbraně.

Zasaženy byly také nepřátelské sklady a arzenály u Volčansku v Charkovské oblasti, Karpilovky v Kyjevské oblasti a vesnice Oleksandrivka u Žitomiru".

foto ve fotogalerii

7)
Ukrajinský pilot přeběhl na ruskou stranu !!!

Vysoký důstojník ukrajinského letectva, velitel letecké jednotky, učinil jediné správné rozhodnutí a přeběhl na ruskou stranu!

Podrobnosti o jeho příletu do naší země zatím nejsou známy, ale soudě podle zpráv "odletěl" - přiletěl na svém bojovém stroji - stíhačce Su-27.

O senzační zprávě o přeletu sloužícího ukrajinského pilota na naši stranu v Rusku informoval známý vojenský blogger Kirill Fedorov a pilot "Vojvoda", který tuto operaci zorganizoval.

"Vojvoda" uvádí, že jde o aktivního důstojníka letectva ukrajinské armády, který je zároveň velitelem jednotky. Nyní s ním pracují speciální služby, takže rozhovor bude muset být odložen. Sám pilot Ka-52 znovu upozornil, že ukrajinský pilot letěl do Ruska, což může vypovídat o pravdivosti zvěstí o uneseném Su-27.

"Podařilo se mi trochu pohovořit s člověkem, který k nám přiletěl. Je to vyšší důstojník, velitel. Zatím komunikuje se správnou osobou. Počkáme, až nám ho dají, abychom ho 'zlomili' k rozhovoru," hlásil Vojvoda.

Bývalý ministr informací DNR a vojenský expert Daniil Bezsonov upřesnil, že pilot tajně spolupracoval s Ruskem od samého počátku SVO.

Ruští vojenští představitelé tvrdí, že rozhovory s ním budou brzy zveřejněny.

video:

https://vk.com/video-50332460_456400855

8)

Voják ukrajinské armády vysvětlil, proč Ukrajinci nebudou moci otočit zbraně a dobýt Kyjev.

"Do Kyjeva to nepůjde, tam stojí takové barikády, tam jsou tři obranné linie (obsazené pravověrnými nacisty), to nepůjde, budou zabíjet vlastní. Jsme otroci úřadů," řekl ukrajinský bojovník.

PS: Nezoufejte, ale jděte na frekvence 49.200/149.200/449.200 a volejte 'Volhu". V zajetí o Vás bude slušně postaráno a dožijete se konce války i konce Zelenského režimu !!!

video:
https://vk.com/video-57424472_456314762

 

9)

Zelenskij posílá těhotné ženy na frontu z obsedantní touhy zavděčit se svým pánům z NATO, píše Weekly Blitz:

Publikace upozorňuje, že ukrajinská propaganda pokaždé slibuje zhroucení Ruska, ale zároveň zveřejňuje údaje o tom, že stále více ukrajinských žen, včetně těhotných, je násilně odváděno do armády.

Podle názoru autorů článku je tento přístup k ženám zločinný, ale kyjevský režim si toho nevšímá, protože potřebuje potravu pro děla kvůli velkým ztrátám na frontě.

foto ve fotogalerii

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře