Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ruská vojska přebírají na mnoha místech fronty iniciativu:

Ruská vojska zahájila novou ofenzívu na Avdějevku. Ofenzíva se vyvíjí úspěšně, ukrajinští vojáci již ztratili několik pozic. Hlavním úkolem ruských ozbrojených sil je obchvat Avdějevky z boků.

Souběžně přešly ruské jednotky také do ofenzívy v Marince. V současné době probíhá útok na pozice ukrajinské armády. Na nepřítele působí také ruské dělostřelectvo.

  • ruska-vojska-prebiraji-na-mnoha-mistech-fronty-iniciativu
  • ruska-vojska-prebiraji-na-mnoha-mistech-fronty-iniciativu

Naopak ruským ozbrojeným silám na artěmovském směru se podařilo odrazit nové útoky ukrajinské armády v oblasti Kleščejevky. Ruské jednotky vedou protiútoky a vytlačují nepřítele z jeho pozic.

Ruské letectvo zahájilo masivní úder na pozice ukrajinských nacistů v Ugledaru. V současné době jsou ruské síly na okrajích města, samotný Ugledar je pod kontrolou ukrajinské armády.

Dnes ukrajinská armáda zase útočila na Záporožské frontě u Rabotina a přišla o další Leopard-2A6 a dva obrněné transportéry s posádkou. Německý tank, byl zničen ruským dronem Lancet-3. Ukrajinský útok, byl odražen.

Vojáci 1. gardové tankové armády ZVO ruských ozbrojených sil zaútočili na zákopovou pevnost ukrajinské armády u Kupjanska. Pevnost byla dobyta a do ruského zajetí se vzdalo dalších šest ukrajinských vojáků.

mapa ve fotogalerii:

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Přemysl Javornický 2023-08-04 20:13
Do konce roku bude po globálním nacismu. Světlo je již všude, a místa, kde dosud vládne tma, se valem zmenšují. Afrika se mění a chce spolupráci s RF. Proč asi?
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře