Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Přerostla realita Kremlu přes hlavu?

Putin a Kreml sledují, jak se neúspěch jejich "omezené vojenské operace" přesouvá z konfliktu s Ukrajinou v Donbasu do zástupné války s USA a NATO a do plnohodnotné války s USA a NATO.

Putinova nečinnost v době, kdy se konflikt rozšiřuje, jak jsem řekl, do jaderné války, je mimořádná. Zdá se, že je odhodlán držet se své zcela neúspěšné politiky policejní akce v Donbasu s minimálním nasazením vojáků a vojenských prostředků.

Podle nejlepších informací, které se mi podařilo získat, je do toho, co presstituti nazývají "ruskou invazí na Ukrajinu", zapojeno pouze 200 000 ruských vojáků.

  • prerostla-realita-kremlu-pres-hlavu

Putinovi se krátí čas, aby Ukrajinu zcela vyřadil, než se bude muset stáhnout tváří v tvář zapojení NATO, nebo zmáčknout tlačítko. Snad poslední snaha bývalých vůdců NATO zorganizovat zásah NATO v rámci "omezené vojenské operace" Putina přivede k poznání, že už tam nemůže déle sedět, aniž by se buď vzdal, nebo podnikl rozhodné kroky, které měl podniknout už před osmi lety, a srazil Ukrajinu na kolena.

Před třemi dny, 13. září, zveřejnila skupina bývalých premiérů, ministrů zahraničí a dalších vysokých představitelů zemí NATO

(https://www.president.gov.ua/en/news/andrij-yermak-ta-anders-fog-rasmussen-prezentuyut-rekomendac-77729 ) dokument The KYIV Security Compact

(https://www.president.gov.ua/storage/j-files-storage/01/15/89/41fd0ec2d72259a561313370cee1be6e_1663050954.pdf),

který prosazuje formální spojenectví mezi Ukrajinou a zeměmi NATO, které v podstatě učiní Ukrajinu členem NATO, čímž se zástupná válka na Ukrajině změní ve válku mezi NATO a Ruskem.

Kyjevský bezpečnostní pakt byl oficiálně předložen ukrajinskému prezidentovi Volodymyru Zelenskému, který jej podpořil, zveřejnil na internetových stránkách ukrajinského prezidentského úřadu a podporuje jeho přijetí

V dokumentu je uvedeno, že "USA, Velká Británie, Kanada, Polsko, Itálie, Německo, Francie, Austrálie, Turecko a severské, pobaltské a středoevropské země" mají uzavřít "právně a politicky závazné" dohody", které je spojí s "Ukrajinou v její probíhající válce proti Rusku".

Dokument nadbytečně potvrzuje záměr Ukrajiny vstoupit do NATO a Evropské unie a prohlašuje: "Členství v NATO i EU v dlouhodobém horizontu významně posílí bezpečnost Ukrajiny. Ukrajina však potřebuje bezpečnostní záruky již nyní," uvádí se v dokumentu, takže bezpečnostní dohody zemí NATO dosáhnou stejného výsledku jako členství v NATO, dokud nebude tento proces formalizován.

Dokument dále dodává: "Ukrajina potřebuje železné bezpečnostní záruky. Ty budou pocházet převážně - i když ne výhradně - od zemí NATO".

Dokument vypracoval dlouhý seznam Washingtonem koupených a zaplacených evropských loutek, kterému spolupředsedali bývalý dánský premiér a generální tajemník NATO Anders Fogh Rasmussen, bývalý australský premiér Kevin Rudd, bývalý švédský premiér Carl Bildt, bývalý britský ministr zahraničí William J. Hague a bývalí ministři z Francie, Německa, Itálie a Polska.

Rusko není schopno se bránit, protože jeho liberální představitelé dávají přednost dohodám, na které se podle jejich vlastních slov nelze spoléhat, před silou. Kreml navzdory všem důkazům o opaku stále věří, že dokáže překonat "nepochopení" Západu vůči Rusku a vyjednat mírový multipolární svět spolupráce.

Bůh nám pomáhej.

Překlad CFP!

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2022/09/16/is-reality-over-the-kremlins-head/

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře