Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Plánuje NATO teroristický útok na obyvatele Tripolisu?

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Poplach zaznívá v kruzích, které kritizují agresi NATO, kterou tato organizace páchá pod záminkou ochrany vzdušného prostou Libye, ve spolupráci se žoldáckými agenturami a islamistickými džihadisty z diverzních teroristických skupin. Proslýchá se, že speciální jednotky NATO připravují katastrofický scénář pro Tripolis- teroristický útok gigantického rozsahu, který bude podsunut Kadáfímu a pomůže neokolonizátorům přistoupit k plánu "B" - okupaci Libye.

Díky patové situaci, ve které se nyní NATO se svými pěšáky, převlečenými za rebely nachází, je za potřebí patřičný impulz, který by pohnul s mezinárodní komunitou, která nechce tančit podle „Rothschildových houslí“.

S libyjskými finančními zdroji, které jsou díky intervenci Jižní Afriky a Číny stále ještě zablokovány a nemohou být uvolněny ze zmražených libyjských účtů v západních bankách pro dezignované „humanitární“ účely, může být dosaženo dalšího pokroku v dobývání (nerostných) zdrojů a zlatého pokladu v Libyjské národní bance pouze pomocí pozemní intervence, tedy invazi jednotek NATO, Saudské Arábie, Kataru, etc - likvidací plukovníka Kadafího a vyhlášení nové vlády. Přechodnou vládu rebelů, tedy Dočasná národní přechodnou radu uznává jen hrstka vazalských států impéria a tato entita jakoby se navíc vymknula z ruky - nepřipouští cizí vojenskou pomoc!

Kadáfí se světu ozývá prostřednictvím předsedy světové šachové federace, aby mu dal na vědomí, že se rozehrál dosud nevídaný gambit, který ještě dlouho jen tak nezkončí.

A skutečně, v Libyi již kromě Sirte není pomalu co bombardovat, ulice Tripolisu křížem-krážem pročesávají speciální jednotky francouzské a britské armády, Sirte brzy lehne popelem ohně nespočetných bomb, ale po plukovníku Kadáfím ani vidu, ani slechu.

Z kmenů se ozývají sliby podpory revolučnímu vůdci a odpor ke „krysám“ tedy rebelům importovaným speciály tajných služeb vybraných zemí Organizace severoatlantické smlouvy z Egypta a Tunisu, které nyní rabují domovy Libyjců, znásilňují jejich dcery a exemplárně popravují jejich otce a bratry, nechávajíc jejich mrtvá těla hnít na veřejných prostranstvích a v ulicích měst pro zastrašení ostatních obyvatel, přesně jako tomu bylo v Iráku.

Násilný import demokracie probíhá horko těžko a soukolí svobody, lidských práv a humanitární pomoci s plochou dráho letu se pomalu ale jistě zadrhává čím více zrnek písku z pouště do něj den za dnem zanáší vítr kruté a nemilosrdné, nesmyslné války o černé zlato.

NATO samozřejmě nikdy nedopustí, aby se národ Libyjců vzchopil k protiútoku za obhajobu tyranie a útlaku nenáviděného diktátora. Musí jednat rychle a zásadně. Čím déle konflikt trvá, tím více se mýtus o krutém diktátorovi rozplývá v dýmu táborových ohňů karavan, brázdících zkrvavené duny libyjské pouště.

Celá ofenzíva rebelů je totiž jen křehkým domečkem z karet, postaveným na opakované lži, desinformaci a válečné propagandě prozápadního mediálního kartelu, který je v rukou těch, kteří již deset let profitují z válečné kořisti a rozpočtů na zbrojení, zpravodajství a psychologické operace průmyslových zemí, z prodeje heroinu z Afghánistánu a kokainu z Kolumbie, ze spotových obchodů s ropou a cizích mněn a drahých kovů, kafe, kaka, tabáku a banánů, z provizí zbrojních zakázek, z pašování zbraní a narkotik, z mezinárodních podvodů, z krádeží, rabování nerostných zdrojů a vykořisťování utlačovaných obyvatel válkami zužováných a zubožených zemí. V rukou nadnárodních elit a jejich korporací. Z kolonializmu, války a lichvy, všeho pod šlechetnými názvy míru, solidarity, bratrství, rozvoje, lidských práv, demokracie a svobody.

Zbytek je jen a jen vzdušná podpora NATO a  komanda speciálních jednotek NATO, Saudské Arábie a Kataru.

NATO musí jednat dříve, než se praceně postavený domeček z karet, novinových titulků, televizních reportáží, rozhlasových komentářů, křídel stíhaček, střel s plochou dráhou letu, kanónů námořních fregat a lesku manžetových knoflíčků diplomatů u kulatých stolů po celém světě zboří na hromádku popela. Ale jak na to?

TERORIZMUS je t správná odpověď! TERORIZMUS nikdy nezklamal. Ani za dob operací GLADIO, ani 11. září 2001, ani po dobu okupace Iráku a Afghánistánu! NATO a jeho tajné služby jsou mistry černých operací, prostřednictvím kterých šíří po celá desetiletí strach a hrůzu v celém světě ať už přímo, nebo s pomocí subdodavatelů teroristických služeb, firem typu Al Kajdá a spol.

Mezinárodní společenství proto znepokojeně očekává datum 1. září, které bylo označeno jako možný termín ničivého teroristického útoku na Tripolis. To teď není zcela jasné, zdali půjde o biologickou zbraň, jadernou nebo chemickou. Nicméně již bylo oznámeno, že Kadáfího arzenály těchto zbraní doposud nebyly nalezeny – jako by to byla zlověstná předzvěst nadcházejících událostí!

Choré zelené mozky deviantů, kteří učinili zadosti svým perverzím a stali se plánovači vojenských operací v SHAPE, vojenské odnoži Organizace Severoatlantické smlouvy si mohli vymyslet následující scénář:

Plukovník Kadáfí se nemůže smířit s prohranou válkou a vzdát se po více než 40 letech absolutní moci nad svými poddanými. Myšlenka, že by žili svobodně a šťastně je pro něj nepřijatelná. Proto se svými oddanými zosnuje velké finále ve stylu po nás potopa a detonuje uprostřed Tripolis jadernou nálož, kterou získal kdysi od svých spojenců (dosaďme si třeba Pákistán, nebo Severní Koreu), nebo vypustí mrak antraxu, který získal svého času od (dosaďme si třeba Saddáma Husajna, nebo Írán).

"Když nebude Libye moje, tak nebude nikoho" – zlověstně se padouch Kadáfí chechtá, když mačká červený knoflík s anglickým slovem FIRE. Takto nějak to přece bylo po dlouhá léta podsouváno televizním divákům po celé planetě v mnoha absurdních filmech, dramatech i komediích, ve kterých se tyto stereotypy vštěpovaly veřejnosti do podvědomí. Nyní se tento stereotyp hodí a snadno prodá bezpečnostní radě OSN, která promptně vyhoví všem požadavkům západní diplomacie. Takové nevídané zvěrstvo - poslat do záhuby tisíce nevinných civilistů, žen a dětí - jen a jen z čisté ješitnosti! Hollywood by to nemohl natočit lépe! Den, kdy zhrzený diktátor zúčtoval s národem který jej zradil. Smůla je, že hrdinný libyjský národ svého vůdce nezradil a zradit ho nehodlá. Tak rychle rychle, přiveďme na ty tvrdošijné vzdorovače urychleně zkázu, dokud se o jejich vytrvalosti, odvaze a cti nedozví celý svět. Jednejm, dokud je svěd pod naší hypnózou a věří pohádkám o krutém tyranovi a utlačovaném národu!

BUM!

Dvě mouchy jednou ranou! Atentát musí být spáchán tak, aby byly oběti jak na straně civilního obyvatelstva, tak na straně rebelů – pokud možno těch vlivných, kteří by přicházeli v úvahu pro další politickou práci v zemi a kteří již nyní odmítají vojenskou intervenci pod hlavičkou OSN! Zároveň se zničí stopy po zvěrstvech, která byla v Tripolisu ofenzívou rebelů a speciálních jednotek zemí NATO napáchána. Není žalobce, není soudce.

Mračna ještě horší katastrofy se tedy nyní stahují nad Tripolisem, když mnohem horší osud číhá na toto hrdinné město, než co doposud zažilo.

Zbývá jen doufat, že někde uvnitř NATO se u nějakého zeleného mozku najde zbytek zdravého rozumu a Tripolis a jeho lidé budou takové hrozící katastrofy ušetřeni. Doufejme, že scénář totální anihilace zůstane jen v úchylných myšlenkách zrůdných monster, které jk tomuto dni provedly 20980 náletů, z toho 7886 úderů na suverénní bezbranou zemi. V jakém to žijeme světě? Kdo jim to dovolil? NATO by se mělo rozpustit v ostudě a slzách nevinných lidí, kteří oplakávají své mrtvé - otce, matky, syna, dcery, bratry a sestry.


Odkazy:

 

LIBYE: Přechodná vláda odmítla zahraniční vojenskou pomoc

http://www.i15.cz/libye-prechodna-vlada-odmitla-zahranicni-vojenskou-pomoc/

 

Libyans and Rebels Reject UN Military Intervention in Libya

http://www.mathaba.net/news/?x=628419

 

NATO's planned bloodbath in Tripoli

http://english.pravda.ru/opinion/columnists/23-08-2011/118833-nato_bloodbath_tripoli-0/

 

China blocks Europe moves to free money for Libya: envoys

http://www.mathaba.net/news/?x=628401

 

South Africa Blocks £1bn Libya Assets Release

http://news.sky.com/home/article/16056837

 

Kirsan Ilyumzhinov, Russian World Chess Federation Head, Says He Spoke With Gaddafi By Phone

http://www.huffingtonpost.com/2011/08/23/kirsan-ilyumzhinov-russia-world-chess-federation-gaddafi-phone_n_934290.html

 

Operational Media Update for 30 August 2011

http://www.nato.int/cps/en/natolive/news_71994.htm

Facebook komentáře