Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

P.C.Roberts: Válka je na obzoru

Postavil Washington a jeho britský vazal scénu pro zkoušku, zda má Rusko na válku žaludek?

Jak jinak si vysvětlit oznámení generála Sergeje Rudskoje, šéfa operačního direktoriátu ruského generálního štábu, znějící takto: „Disponujeme spolehlivou informací o tom, že američtí instruktoři vycvičili jistý počet militantních skupin v blízkosti města At-Tanf, které mají vyvolat provokace s využitím chemických bojových látek.

  • p-c-roberts-valka-je-na-obzoru
Tyto skupiny připravují v jižní Sýrii sérii výbuchů munice, obsahující bojové chemické látky. Z tohoto útoku pak budou obviněny syrské vládní jednotky. Komponenty k výrobě této munice s chemickou náplní už byly do syrské jižní deeskalační zóny pod pláštíkem humanitárních konvojů neziskových organizací dopraveny. Uvedené provokace pak USA využijí jako záminku pro útoky na vojenskou a vládní infrastrukturu v Sýrii.“
 https://www.zerohedge.com/news/2018-03-17/russia-claims-us-training-syrian-militants-false-flag-chemical-attack-justify
 
Neočekávejte, že se o této ve skrytu připravované akci dovíte od svých západních presstitutek – ty už nejsou ničím jiným než propagačními ministerstvy války. Ruská vláda si asi dnes hořce vyčítá, že ani tentokrát nedokončila v Sýrii svou práci a umožnila tak Washingtonu nejen rozšířit svou přítomnost na syrském území, ale vycvičit zde též své žoldnéře, opatřit si chemické látky a soustředit svou námořní flotilu k útoku na syrské síly, pokoušející se získat ztracená území zpět.
 
Otázka nyní stojí takto: Je-li informace generála Rudskoje pravdivá, co učiní Rusko? Využije prostředky své raketové obrany a svou vzdušnou nadvládu v Sýrii k sestřelování amerických raket a letadel, anebo nezákonnost americké akce jen odsoudí a obrátí se se svým protestem na OSN?
Jestliže útok přijme, bude Washington svůj tlak dále zvyšovat. Avšak dříve nebo později už Rusko nebude tento stále rostoucí dále schopno snášet – a válka vypukne.

Jestliže k válce dojde, půjde o americkou konvenční válku, nebo Washington využije spor k útoku svých interkontinentálních raket na Rusko?
 
Což je otázka, která nyní zcela určitě zaměstnává mysli všech členů ruského vedení. A v těch úvahách určitě nechybí i starost, týkající se úlohy ruské Páté kolony. Jde o tzv. atlantistické integracionisty, působící v politickém i ekonomickém sektoru země, kteří mají zato, že Rusko musí být za jakoukoli cenu včleněno do Západu. A konkrétně zní ona uvedená starost takto: neuzavřou tito integracionisté vládu do ulity nerozhodnosti a nevystaví tak Rusko prvnímu a též rozhodujícímu nukleárnímu útoku?
 
Až dosud ztrácelo Rusko půdu svou hrou hranou podle diplomatických zákonů a mezinárodního práva – a to bez ohledu na skutečnost, že Washington pohrdá jak tím, tak oním. A britský vazal USA své totální pohrdání Ruskem a prezidentem Putinem demonstroval minulý týden. Řečeno jinak. URÁŽKA PŘIŠLA OD OD POUHÉHO VAZALSKÉHO STÁTU WASHINGTONSKÉHO IMPÉRIA.
 
Nehledě na vojenskou převahu Ruska, humánnost ruské vlády je v současném okamžiku jejím největším handikapem. Protože Washington žádnou humánnost nezná.
 
Vybral a přeložil Lubomír Man
 

War Is On The Horizon

Paul Craig Roberts

Have Washington and its British vassal set a stage for testing whether Russia has the stomach for war?

https://www.paulcraigroberts.org/2018/03/17/war-is-on-the-horizon/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře