Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

P.C.Roberts: Proč nám říkají tak průhledné lži?

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Američtí činitelé a presstitutky nám sdělují, že nezákonný americký raketový útok na Sýrii zasáhl sklady chemických zbraní, ve kterých byly uloženy chlor a sarin.

Kdyby to byla pravda, nevzal by si smrtonosný mrak, který by výbuchy raket uvolnil, za oběť
daleko víc životů, než kolik jich bylo usmrceno v domnělém syrském chemickém útoku v městě
Duma?

A nestal by se tím americký raketový útok stejně zločinným, jako domnělý útok syrský, a nepostavil by USA a jeho vazaly do stejné kategorie škůdců, do které oni sami už zařadili Asada a Putina?

  • p-c-roberts-proc-nam-rikaji-tak-pruhledne-lzi
 
Co říkáte vy, experti na chemické zbraně? Uvolní chemické zbraně svou smrtící látku jen když explodují při úmyslném použití, anebo též když vedle nich bouchne raketa?
 
V Sýrii nezaznamenávají žádné stopy po chemických látkách v ovzduší, které by tam ovšem byly, kdyby rakety skutečně zasáhly sklady chemických jedovatých látek. Nikdo nehlásí, že by do nemocnic přijížděly sanitky s lidmi postiženými chemickou otravou. Ale jak tomu tak může být, když do skladů s chemikáliemi padly rakety?
 
Když jsem býval redaktorem deníku Wall Street Journal, pracovali tam tehdy ještě kompetentní lidé, které by takové otázku jistě napadly.
 
Což už je dnes jen vzpomínka. Noviny přestaly být zdrojem informací a staly se propagačními megafóny.
 
---------------------

Why Do They Tell US Transparent Lies?

Paul Craig Roberts

US officials and the presstitutes tell us that the illegal US missile attack on Syria destroyed chemical weapons sites where chlorine and sarin are stored/manufactured.  If this were true, would not a lethal cloud have been released that would have taken the lives of far more people than claimed in the alleged Syrian chemical attack on Douma?   

https://www.paulcraigroberts.org/2018/04/15/tell-us-transparent-lies/

 
Překlad: Lubomír Man

Facebook komentáře

Nejčtenější