Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

OBAMA ODMÍTL PŘEVZÍT TĚLA AMERICKÝCH VOJÁKŮ ZABITÝCH PŘI RUSKÝCH NÁLETECH V SÝRII

Strohá zpráva ruského Ministerstva obrany (MO) pro vnitřní potřeby Kremlu dnes informuje, že Obamův režim odmítl repatriovat těla nejméně tří vojáků, o nichž je domnění, že patřili k Americkým speciálním silám/CIA , a kteří byli zabiti při ničivém náletu ruských Vzdušných a vesmírných sil na velitelské a řídící centrum Al-Kajdy v syrské vesnici al-Latamneh. Tam zahynulo více než 134 teroristů, a dalších nejméně 3 000 členů těchto nepřátelských sil bylo poté nuceno prchnout do Jordánska.

Podle této zprávy, a jak jsme již dříve informovali, se ruští bojoví velitelé v Sýrii obávají ztrát amerických vojsk z důvodu bombardování teroristických základen leteckými silami Ruska, protože na těchto základnách ve válečné zóně operují ilegálně vojáci amerických Speciálních sil, kterým bylo Obamovým režimem nařízeno, aby nosili na svých uniformách bojové označení, které je téměř identické jako označení bojovníků ISIS/ISIL. To znamená vážné ohrožení životů amerických vojáků, a toto americké označení měli na svých uniformách nejméně 3 z teroristů zabitých v al-Latamneh.

  • obama-odmitl-prevzit-tela-americkych-vojaku-zabitych-pri-ruskych-naletech-v-syrii
 

Bezprostředně poté, co útoky ruských leteckých sil zničily síly al-Kajdy v al-Latamneh, výzvědné jednotky Syrské arabské armády (SAA) identifikovaly tyto americké vojáky na základě nálezu „velmi umných“ padělků jejich identifikačních dokumentů, které měli u sebe, a co bylo ještě důležitější, měli u sebe mobilní telefony, na nichž byly zaznamenány četné hovory s různými americkými základnami v Jordánsku, Bahrainu a ve Spojených státech. 

Zpráva uvádí, že je důležité si uvědomit, že Obamův režim začal spolupracovat s al-Kajdou v Sýrii letos v srpnu, kdy se tato teroristická skupina přejmenovala na Frontu al-Nusra , a to na žádost Pentagonu, který chtěl utajit před americkým lidem, že jeho vláda nyní spolupracuje s teroristickou skupinou, s níž je ve válce od 11. září 2001, od doby, kdy podle vlády zabila přes 3 000 nevinných Američanů. 

Dle zprávy potvrdil „zvrhlou“ alianci s al-Kajdou rakouský generál Matthias Ghalem, který v srpnu vedl mezinárodní vojska na okupovaných Golanských výšinách, tím, že oznámil, že velitel teroristické skupiny al-Nusra se setkal se dvěma důstojníky CIA a se saudským náměstkem ministra obrany princem Salmanem bin Sultanem v jordánském hlavním městě Ammán. 

Generál Ghalem dále informoval, že vůdce fronty al-Nusra Abu Mohammad al-Jolani podepsal na této schůzce finanční a vojenskou smlouvu s CIA, a schůzky se zúčastnili i dva oficiální vyslanci Obamova režimu, z nichž Robert Stephen Ford je bývalým americkým velvyslancem v Sýrii. 

Výzvědní koordinátoři ruského Ministerstvo obrany ihned poté, co jim byla Syrskou armádou oznámena smrt těchto Američanů, kontaktovali své americké protějšky a poskytli jim veškeré relevantní informace o těchto tělech a věcech, které měli u sebe, načež Pentagon přerušil veškerý kontakt s tvrzením, že jim není povoleno o této záležitosti dále diskutovat. 

Pokud jde o konečný osud těchto těl, která dle všech indicií patří americkým vojákům, o tom se zpráva nezmiňuje, ale pokud by šlo vše dle minulých protokolů, měla by být poslána do Moskvy, kde by bylo provedeno forenzní šetření, a dle tajné dohody by pak měli být repatriováni do USA; Pentagon by poté učinil prohlášení, že byli zabiti při letecké nehodě nebo při výcviku. 

Na druhé straně tomu tak být nemusí, protože Obamův režim (evidentně) zešílel a nic už neprobíhá normálně. Správně řekla mluvčí ruského Ministerstva zahraničí Maria Zacharova, která si stěžovala na pomlouvačnou kampaň Západu vůči Rusku:

„Obviňování ruských leteckých sil ze smrti civilistů, a dokonce ze smrti dětí, je čistá propaganda. Když už ukazujete dítě, které nese chleba rodině schovávající se před ruským bombardováním, ukažte také děti, jejichž rodiče byli sťati bojovníky Islánského státu, proti němuž naši vojáci a příslušníci armády v té oblasti bojují".

Podobně by bylo možno ukázat děti a jejich rodiče v Sýrii, kteří odmítli zříci se křesťanské víry a byli, modlíce se a vzývajíce jméno Ježíš, těmito Amerikou podporovanými teroristy mučeni a ukřižováni k smrti. 

A i když Obamův režim spolu se svými mediálními poskoky stále odmítá nazvat tuto válku proti křesťanům pravým jménem, totéž neplatí o Saudské Arábii, jejíž nejvyšší klerikové nyní vydali výzvu k džihádu proti Rusku, v níž charakterizovali akce Federace jako „ortodoxní křesťanskou křížovou výpravu“… což akce Ruska skutečně jsou.

Pokud jde o to, kdy se náš svět změnil, kdy se Rusko stalo globálním ochráncem křesťanství před islámskými šílenci a Spojené státy se staly ochráncem islámských teroristů odhodlaných vymazat křesťanství ze světa, o tom se můžeme dohadovat. Ale jelikož Rusko nyní vyslalo k břehům Sýrie svou hlavní výzvědnou loď , SSV Vasilij Nikitič Tatišcev, která by koordinovala případné jaderné útoky v Sýrii, můžeme si snadno představit, jak by celý tento chaos mohl skončit. 

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.cz/2015/10/prave-jmeno-teto-valky-valka-proti.html#more
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 orhore 2015-10-11 17:10
Vlastik Jíra - Když už tady lajnuješ to, co kdy udělal Sovětský svaz a nebo po novém Rusko, tak ti sem vložím odkaz z druhé strany jak dlouho a proti komu válčí USA a je to zcela nesrovnatelné:

http://svobodnenoviny.eu/amerika-je-ve-valce-93-jeji-existence-222-z-239-let-od-roku-1776/
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře