Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

NATO se chystá na válku, kterou nikdo nevyhraje!

Útok Ázerbájdžánu proti Arménii již velmi silně eskaluje. Útok začal v úterý. Írán včera začal mobilizovat jednotky k ochraně své hranice s Arménií a řekl Ázerbájdžánu, že „nebude tolerovat změnu hranic Arménie“. 

Turecko dnes začalo přesouvat 45 000 záložních vojáků, protože podporuje Ázerbájdžán, a Írán zahájil přesun těžkých obrněnců ke své severní hranici na podporu svých vojáků.

  • nato-se-chysta-na-valku-kterou-nikdo-nevyhraje
  • nato-se-chysta-na-valku-kterou-nikdo-nevyhraje
  • nato-se-chysta-na-valku-kterou-nikdo-nevyhraje
  • nato-se-chysta-na-valku-kterou-nikdo-nevyhraje

Během několika dní by mohl svět vidět vypuknutí další války; to na jižní straně Ruska. což je přesně to, co NATO. EU a USA chtějí, aby způsobily zmatek a vyžadovaly, aby Rusko vedlo dvě války na dvou frontách.

Předpokládá se, že bude spuštěna druhá fronta na Ukrajině, což by poskytlo úlevu tím, že by Rusko donutilo bojovat na dvou frontách.

Kromě toho z Moldavska přicházejí ZPRÁVY (zatím neověřené), které ukazují, že NATO se může do Moldavska přesouvat z Rumunska. Čeká se na ověření těchto zpráv. 

Můžeme potvrdit, že Spojené státy/NATO shromáždily velmi významný počet raketových systémů HIMARS (Multiple Launch Rocket Systems) na rumunské hranici s Moldavskem. 

Video níže, pořízené dne 16. září 2022, ukazuje HIMARS na silnicích v Rumunsku na hranici s Moldavskem.

https://htrs-special.s3.us-west-2.amazonaws.com/AmericanHIMARS-In-Romania-At-MoldovaBorder.mp4

ANALÝZA HALA TURNERA

Nyní jasně vidíme skutečné důkazy o přípravách na 3. světovou válku. NAŠE VLÁDA v USA, konspirující s vládami v Evropě, doslova přesouvá vojáky a vojenskou techniku do pozic, aby mohla vést válku proti Rusku, která POVEDE k jaderné válce.

Rusko od začátku konfliktu říkalo, že pokud NATO zasáhne proti Rusku, „bude to válka, kterou nikdo nevyhraje“. To byla přesná slova ruského prezidenta Vladimira Putina.   

Jak většina čtenářů dobře ví, jediná „válka, kterou nikdo nevyhraje“, je jaderná válka.

Přesto se naše vláda chystá podniknout kroky, které povedou přesně k tomu. 

Překlad CFP!

Celý článek ZDE: https://halturnerradioshow-com.translate.goog/index.php/en/news-page/world/breaking-news-turkey-mobilizing-45-000-reserve-troops-toward-armenia-border-iran-mobilizing-regular-army-with-heavy-armor-to-same-area?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=cs&_x_tr_hl=cs&_x_tr_pto=sc

  

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře