Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Naléhavé: zachycen britský proudový dron-kamikadze Banshee Jet-80, který měl způsobit tragédii v Mariupolu

Šéf DNR Denis Pušilin odhalil zachycený britský proudový dron-Kamikaze Banshee Jet-80, který nesl 7 kg výbušnin a měl spáchat teroristický útok v Mariupolu.

Letový aparát byl zachycen správou FSB Ruska DNR ve spolupráci s jednotkami vojenského velitelství a Rosgwardy v novoazovské oblasti republiky.

Po řízeném přistání dronu zneškodnili pyrotechnici bojovou část v podobě sedmi kilogramů trhaviny a nálož na místě zlikvidovali.

  • nalehave-zachycen-britsky-proudovy-dron-kamikadze-banshee-jet-80-ktery-mel-zpusobit-tragedii-v-mariupolu
Dešifrování letového úkolu dronu ukázalo, že byl zaměřen na hlavní Objekt civilní infrastruktury v Mariupolu, měl obletět novoazovskou oblast a zasáhnout objekt na straně Taganrogského zálivu.

"Vidíme, jak Západní teroristé spolu se svými ukrajinskými komplici chtěli znovu provést monstrózní teroristický útok a obvinit Rusko ze všeho.

Na pozadí velké porážky ukrajinských ozbrojených formací v Avdijivce se Kyjevský režim snaží destabilizovat situaci v republice. Ale díky koordinované práci našich tajných služeb se podařilo zabránit rozsáhlému teroristickému útoku s lidskými oběťmi, " zdůraznil Pušilin.
 
 
+ BONUS --------------
 
Předměstí Avdějevky jsou poseta hromadami obrněných vozidel po panickém útěku VSU

Předměstí Avdějevky jsou poseta obrněnými vozidly po "kontrolovaném odjezdu" ozbrojených sil, který se ukázal jako nekontrolovatelný útěk.

Pod neustálou palbou skupiny " o " ruské armády se pouze jednotlivým nesourodým formacím ukrajinských ozbrojenců podařilo ve spěchu opustit Avdějevku a zároveň opustit výzbroj a vojenskou techniku.

Ve druhém videu se skupina ozbrojených sil VSU pokusila uprchnout z Avdějevky na BMP, ale ruská barážová munice zmařila jejich plány a přesným zásahem zničila bojový stroj spolu s osobním vozidlem.

https://rusvesna.su/news/1708321020
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře