Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

My, lid v područí Bilderbergu ! Bude válka?

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Všechno nastartovala americká krize a hrozba úplného rozpadu důvěry americké veřejnosti. Každý, kdo se zajímá o světové dění, ví, že prezidenta USA dávno nevolí americký lid, ale skupina Bilderberg. Ta vznikla v roce 1954, její první setkání se odehrálo ve stejnojmenném hotelu v Nizozemí.

Tvoří ji zhruba 100 nejvýznamnějších lidí světa a byl založen rody, které již před tím určovaly světový vývoj a financovaly války. Bilderberg si udělal z USA svou zem, založil OSN a dostal se – téměř – k celosvětové moci.

  • my-lid-v-podruci-bilderbergu-bude-valka

Amerika jako příklad opravdové demokracie a svobody je už pouze bájný sen. Dvě politické strany, které spolu naoko o voliče bojují, v zákulisí ruku v ruce spolupracují. G.W.Bush zklamal. Kongres se dostal na fascinujících 9% důvěry veřejnosti. Amerika se zmítala v krizi a bylo nutné vytáhnout eso z rukávu.

Obama slíbil rychlé ukončení válek a návrat vojáků domů. Sliboval, že zruší dohody NAFTA a GATT. Amerika jásala nad znovuzrozením opravdové demokracie. Vždyť koho by to před pár roky napadlo, že Spojené státy jsou tak svobodné, že se dopracují až k černošskému prezidentovi z Afriky? Většina Američanů proto ráda uvěřila ve změnu. Netušili, že už v tu dobu jim onen černý muž vědomě lhal. Už tehdy věděl, že bude pouze plnit přání Bilderbergu – Nového světového řádu (anglicko-amerického světového impéria) jako aktuální cesty k planetární nadvládě.

Z dnešního hlediska a po 25 letech, nejsme suverénním státem, jsme kolonií Evropy a ta je pouze americkým protektorátem – i zákony máme nařízené přímo z Bruselu. S naprosto klidným svědomím můžeme dnes říci, že jsme byli okupováni jak v r. 1968 tak v r. 1989. A vše je jinak i v kontextu nynějších a minulých událostí.

Politici, zloději, veksláci a podvodníci nás opili propagandou a vidinou amerického splněného snu, zatímco rozkrádali a devastovali stát. Mnozí občané byli doslova zhypnotizováni vidinou amerického snu koukáním na americké filmy a seriály, včetně politické propagandy a zboží ze Západu a snili své sny, že se stanou americkým boháčem nebo minimálně budou na úrovni střední americké třídy, což některým vydrželo dodnes. Ještě jim nedochází, že strmě kloužou do americké bídy a amerického bezdomovectví. Cílem upadajících USA je, aby co nejvíce států zchudlo, bylo v chaosu či občanských válkách (které USA rozpoutávají), přibrzdily nebo zcela zničily jakoukoli konkurenci USA i jejich dolar, který nemá již žádnou cenu - jsou před bankrotem. USA potřebují rozvrácené státy a válku, z toho profitují a jak doufají, budou zachráněni.

Zastrašují, vydírají lidi i politiky, provádějí násilné akce – všechny prostředky i lidské oběti jsou možné, aby pár jedinců mohlo ovládat celý svět. Evropa by se měla konečně „pochlapit“ a říci USA sbohem. Měla by si zvolit státníky, kteří se nebojí, nenechají se podplatit ani zastrašit a hlavně se vymaní z amerického područí, na které pouze doplácíme.

JE TO JEDINÁ CESTA K ZABRÁNĚNÍ DALŠÍ SVĚTOVÉ VÁLCE, PROTOŽE USA BUDOU NEJEN OSAMOCENÉ, ALE BUDOU SI MUSET FINANCOVAT SVÉ VÁLKY SAMI, NA COŽ NEMAJÍ. EVROPA CESTOU KU SUVERÉNNOSTI STÁTŮ A OBCHODOVÁNÍM S CELÝM SVĚTEM, VČETNĚ RUSKA, USA NATOLIK ZAMĚSTNÁ, ŽE SE SVÝCH VÁLEČNÝCH CÍLŮ A CHOUTEK BUDOU MUSET VZDÁT.

Evropa i s Ruskem má na to, aby USA usměrnily. Evropě schází rozhodní státníci, kterým jde o vlastní státy a vlastní občany, nikoli, jak jim říkáme – přizdisráči, vlastizrádci, slouhové USA apod. Až na pár válečných štváčů a amerických špehů či politiků, kteří jsou pravděpodobně agenty USA, nikdo si válku v Evropě ani ve světě nepřeje – je nám vnucována a na nás je, zda si tento přístup USA necháme jako Evropané líbit.

Důležitá informace:

Vláda připravuje novelu zákona o branné povinnosti, která se tají před občany a má být tajně schválena!!! Nejen, že by měly brannou povinnost i ženy, ale týkala by se mužů do 60 let a v případě vojenské krize, není věk nijak limitován! Nešlo by však jen o obranu zájmů naší země, ale i zájmů USA, EU a NATO v cizích zemích, kde by byli naši občané jako vojáci nasazeni. Politici říkají, že jsme smluvně zavázáni k této pomoci. NEJSME!! Je to jen fígl a lež našich politiků! Záležitost branné povinnosti by měla být řešena veřejně, nikoli tajně na půdě PS a měla by ji předcházet i veřejné diskuze a v neposlední řadě všeobecné občanské referendum!

Facebook komentáře

Nejčtenější