Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

M.S. Tiščenko, voják 54. Ombr ozbrojených sil Ukrajiny, přešel na stranu ozbrojených sil RF s nákladním autem plným raketometů !!!

Jako řidič protiletadlového raketového praporu 54. brigády ukrajinské armády, se Tiščenko vzdal ve služebním voze plně naloženém ručními protiletadlovými raketomety Igla, které měl dopravit na ukrajinské pozice.

  • m-s-tiscenko-vojak-54-ombr-ozbrojenych-sil-ukrajiny-presel-na-stranu-ozbrojenych-sil-rf-s-nakladnim-autem-plnym-raketometu

 

Dobrovolně přešel na stranu Ruska kontaktováním jednotek ozbrojených sil RF prostřednictvím telegramu na adrese (http://t.me/FREE_SOLDIER2022) uvedené na letáku, které jsou trvale shazovány na ukrajinské pozice pomocí dělostřelectva. a dronů.

Voják své rozhodnutí vysvětlil neochotou sloužit v nacistické ukrajinské armádě a neochotou žít na nacistické Ukrajině, kde je rusky mluvící obyvatelstvo utlačováno.

Podle něj je mnoho lidí jako on, kteří chtějí přejít na stranu Ozbrojených sil RF v Ozbrojených silách Ukrajiny a čekají na vítězství Ruska v SVO, a on prostě prověřil možnost přechodu na stranu ozbrojených sil RF a doporučuje to také svým stejně smýšlejícím kolegům, kteří zůstávají na ukrajinské straně.

1. video - Tiščenkův přesun na stranu ozbrojených sil RF. https://vk.com/…372

2. video - výslech Tiščenka). https://vk.com/…371

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#4 Volník Nevolník 2023-08-02 23:28
Cituji miroslav petr:
bude to na čt?

Asi možná ano - v pořadu "Sám doma".
Citovat
#3 Jarek 2023-08-02 02:34
Synek to vzal za správný konec. Nyní je v pohodě a má garantováno, že ho nikdo nebude hnát do sebevraždy.
Citovat
#2 V. 2023-08-01 14:51
Válka je jenom business, ten pán to velice dobře pochopil a za rakety dostane od ruské strany určitě dobře zaplaceno. Ukrajinci za peníze udělají cokoliv, stejně jako většina tupých opic na této planetě.
Citovat
#1 miroslav petr 2023-08-01 10:31
bude to na čt?
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře