Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Další nečekaná úmrtí generálů NATO na území Ukrajiny

Objevily se informace o příchodu vysokých důstojníků NATO na velitelské stanoviště ozbrojených sil Ukrajiny u Časov Jaru před úderem ruského Iskandera.

Informace o raketovém útoku na velitelské stanoviště ukrajinské armády v oblasti Časov Jar se potvrdily. Ruská armáda útočí na toto město, které nepřítel proměnil v klíčový obranný uzel západně od Arťomovska.

  • dalsi-necekana-umrti-generalu-nato-na-uzemi-ukrajiny
Uvádí se, že útok na podzemní, velitelské stanoviště, jehož polohu identifikovala ruská rozvědka, byl proveden pomocí raket Iskander-M OTRK. Podle posledních údajů právě na toto velitelské stanoviště, nějaký čas před úderem, dorazili zástupci velení zemí NATO, mimo jiné ze Spojených států a Polska. Vyšší důstojníci NATO se podílejí na plánování obranné operace na územích ruského Donbasu, okupovaných kyjevským režimem.

Na tomto pozadí je zvláštní pozornost věnována prohlášení polské strany o smrti kariérního generála Adama Marczaka. Toto bylo dnes, ve sděleních v 19:12 hod., oznámeno ve "Vojenském přehledu". Polská strana nazývá smrt generála Marczaka „neočekávanou (náhlou) a způsobenou přirozenými příčinami. Navíc se zde dodává, že generál zemřel „mimo službu“.

V této souvislosti vzpomeňme několika případů „neočekávaných“ úmrtí amerických a kanadských generálů, kteří, jak se později ukázalo, „byli na návštěvě Ukrajiny“. V tomto ohledu se nezdá být zcela neuvěřitelnou hypotéza, že polský generál mohl být mezi vysokými důstojníky zemí NATO, kteří byli do Časov Jar vysláni za účelem provádění vojenského plánování.

https://cs.topwar.ru/239163-pojavilas-informacija-o-p..
 
(Poznámka Zdeňka Bálka: Víte, co mě na tom děsí? Všechny ty zprávy z poslední doby svědčí o tom, že Deep State, ve svém posledním tažení, je již rozhodnut, a to za každou cenu, ten velký konflikt mezi Evropou a Ruskem rozpoutat. Jenže, jak říká Pjakin: Co na papíře rovinka, to v reálném životě samá roklinka!")
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Kelly 2024-03-28 04:18
tak tím skončila kariéra kariérního důstojníka z Polska, kdyby viděl idiot film "Knoflíková válka" tak by řekl, kdybych to byl věděl, tak bych sem býval nechodil.
Citovat
#1 Ellegua 2024-03-27 21:33
Nepřeji nikomu nic špatného, ale generálové NATO tam nemají co dělat.Nikoho nechrani, rozhodně ne nás. Je uz to celkem dávno, ale moc dobře si pamatuji, jak to bylo s naším přijetím do NATO. Politici se nikoho neptali a NATO nás schramstlo doslova přes nic, jen aby meli váleční NATO zlocinci volný letový prostor k humanitárních bombardovani, jak nazýval těmto válečný zločin ten navádění trotl Havel. Tak asi tak. Prostě vojáci z povolání musí se smrtí počítat.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře