Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

AMERIČTÍ ŽOLDÁCI SE PODÍLELI NA ÚTOKU NA BELGORODSKOU OBLAST !!!

Specialisté pokračují v prohlídce zničených nepřátelských jednotek na pozicích u státní hranice v Belgorodské oblasti, - informuje Jevgenij Poddubnyj

A samozřejmě nalezené fragmenty vybavení, osobní věci, dokumenty, zbraně umožňují odpovědět na mnoho otázek.

  • americti-zoldaci-se-podileli-na-utoku-na-belgorodskou-oblast
  • americti-zoldaci-se-podileli-na-utoku-na-belgorodskou-oblast
  • americti-zoldaci-se-podileli-na-utoku-na-belgorodskou-oblast
  • americti-zoldaci-se-podileli-na-utoku-na-belgorodskou-oblast

Kdo je náš nepřítel? Proč bylo nutné zahájit SVO? Před kým máme chránit naše děti?

Na fotografii je zlikvidovaný zahraniční žoldák GUR ukrajinského ministerstva obrany. Tak to dopadá, když přijedete z Nevady/Kansasu/Texasu zabíjet Rusy.

Pravděpodobně se jedná o jednoho z amerických žoldáků, kteří se podíleli na pokusu o prolomení ruské státní hranice u obce Kazinka.

A tady je VIDEO (musíte se dívat až do konce) z přilbových kamer armády infantile a zbabělců velmi výmluvné.

Na naše domovy útočí rusofobní verbež z celého světa. Nepřítel se snažil svou operaci prezentovat jako útoky organizované Rusy, ale ve skutečnosti se na útocích jako zástěna podílelo jen pár novodobých Vlasovců a oddíly byly z většiny tvořeny vojáky ukrajinské GUR a profesionálními žoldáky: Američany, Rumuny, Francouzi. Nyní jejich těla požírají toulaví psi.

video s anglicky mluvícími americkými žoldáky:

https://vk.com/video-50332460_456408364

--------------------------------------------------------

Dnes se v Charkově podařil mistrovský zásah - ruská raketa zničila najednou hned dva české raketomety RM-70 Vampire, z které ukrajinští nacisté připravovali k použití přímo ve městě !!!

Rozvědka ty darebáky chytila a Skupina krytí státní hranice raketovým úderem poslala nepřítele rovnou do pekel, můžete posoudit přesnost úderu a to, co z ukrajinských teroristů, kteří se opět chystali ostřelovat ruský Bělgorod po detonaci zbylo !!!

Takže veškeré kvičení ukronacistů o úderech na mírové domy a čtvrti, to je přímá a velmi nestoudná lež. Až příště uvidíte takovou zprávu a fotografii ze strany Kyjeva, zamyslete se nad tím, zda v blízkosti nebyl odpálen sklad munice, raketomet, nebo houfnice, protože tohle všechno ukronacisté rádi schovávají mezi civilní domy, které ještě k tomu občas zboří díky své neschopné PVO !!!

epické video zásahu a zničení dvou českých raketometů:

https://vk.com/video-35660695_456395655

------------------------------------------------------

Ještě k tomu videu zničení dvou ukrajinských raketometů v Charkově

UPD: Podle některých vojenských znalců, se nejednalo o české 122mm raketomety Vampire, ale o sovětské 220mm raketomety Uragan. Tak, jako tak, byly zničeny dva ukrajinské vícenásobné raketomety i s jejich posádkami !!!

 

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře