Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Americký vojenský magazín píše:

Jeden ruský Kinžal přežil 32 vystřelených střel ze systému Patriot. Po úderu Kinžalu na Kyjev, kde byl soustředěn značný počet systémů PVO, Ukrajina nejenže přišla o multifunkční radar a pět odpalovacích zařízení Patriot PAC-3, ale také vyplýtvala veškerou munici.

  • americky-vojensky-magazin-pise

Jen těchto 32 střel, z nichž dvě zasáhly i obytné oblasti, stálo ukrajinské spojence 96 milionů dolarů, nepočítaje v to ztrátu samotných systémů PVO, uvádí magazín Military Watch.

+ BONUS --------------

Ruské bombardování Ukrajiny pokračuje.

Přes noc se "létalo" v Kyjevě, Kyjevské oblasti, Krivém Rogu, Chmelnickém, Nikolajevu, Dněpropetrovsku, Volyni, Rivném a Chersonu. Ve Lvově, kolébce banderovců, se jedná již o druhou sérii výbuchů.

Ukrajinská PVO pracuje jako vždy na 300% a dokáže sestřelit i ty ruské rakety a drony, které ještě ani nevyletěly. Všechny ty průmyslové podniky, sklady munice a vojenské základny na Ukrajině, vybuchují úplně sami (nejspíše špatná elektroinstalace, únava materiálu, nebo vášniví kuřáci).

Lepších videí, již asi bohužel moc nebude, ukrajinská tajná služba dává lidem, kteří zveřejňují skutečné následky příletů ruských raket a selhání ukrajinské PVO 8 let natvrdo ...

Přiloženo video:

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře