Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Adam B. Bartoš: Chystá se v Berlíně nové 11. září? Video to tvrdí

  • vybuchyatom
Po internetu koluje video, které naznačuje, že se na 26. června chystá v Berlíně zinscenovaný útok teroristů. A přímo jaderný. 
Tvůrci půlhodinového videa sestříhaného ze záběrů hollywoodských filmů a proloženého německými titulky se snaží upozornit, že Evropu možná už brzy čeká šokující podívaná.
Nebude ale v režii islámských teroristů (jako nebyla ani ta před deseti lety), nýbrž v rukou globalistů, kteří zrežírovaný útok použijí jako záminku k zostření boje proti terorismu, který poslední dobou upadá. A někteří naznačují, že může jít i o rozbušku k plánované třetí světové válce.
Nechceme vyvolávat paniku a šířit poplašnou zprávu, říkají tvůrci videa, na druhou stranu ale nemůžeme mlčet o indiciích, které jsme objevili, dodávají.
Jakkoli zní podobné tvrzení neuvěřitelně a některé kouzly s čísly na videu na první pohled nepřesvědčivě, zpráva není zas až tolik nereálná pro toho, kdo události poslední dekády sleduje zdravým selským rozumem a bez naivní důvěry v médii předkládané informace.
Už samotné "dopadení" Usámy bin Ládina v předvečer desetiletého výročí útoků na New York vyvolává pochybnosti, zda spíše než o náhodu a korunovaci desetiletého úsilí v hledání tohoto teroristy nešlo o další manipulaci veřejným míněním, která má společnost připravit na nadcházející události.
Zmíněné video navíc působí přesvědčivěji ve světle nedávno zveřejněné (z WikiLeaks údajně "uniklé") informace, podle které Al-Kajda varovala, že dojde-li k dopadení Usámy bin Ládina, pomstí se odpálením jaderné nálože na území Evropy.
"Strůjce útoku 9/11 varoval, že al-Kaida ukryla v Evropě jadernou bombu a rozpoutá jaderné peklo, bude-li Osama bin Laden chycen. Teroristická skupina rovněž plánovala útok podobný 9/11 na londýnské letiště Hearthrow. Chystala náraz letadlem do jednoho z terminálu. Chalid Šejk Mohamed sdělil vyšetřovatelům v Guantanamo Bay, že teroristická skupina by odpálila jadernou bombu, pokud by byl šéf al-Kaidy chycen nebo zabit. Vyplývá to z tajné zprávy, kterou zveřejnila Wikilekas," píše se ve zprávě, kterou zaznamenala některá zahraniční média 26. dubna (Al-Qaeda to detonate nuke bomb in Europe if Osama bin Laden captured: Wikileaks).
Jaká to náhoda - šest dní poté, co byla tato informace vypuštěna, byl Ládin údajně dopaden, zabit a zneškodněn. Máme se těšit na atomovou odplatu?
Není jasné, zda autoři videa o této informaci věděli, video je na internetu v několika verzích a nejstarší pochází z 30. dubna. Všechny dohromady mají zatím jen několik tisíc shlédnutí. Celkem přesvědčivě ale ukazují, že se možná v Evropě schyluje k monstrózní psychologické operaci v gesci zpravodajských služeb.
O co jde? Není žádným tajemstvím, že útoky z 11. září byly "předpovězeny" hned v několika hollywoodských filmech či jiných výtvorech popkultury (písních, klipech, knihách). Často jde o neuvěřitelně přesné zmínky, zobrazení pádu dvou věží nebo zkrátka kamera jen tak "náhodou" spočine na datu 11. září nebo na něčem, co ho evokuje - a to ve filmech, které události několik let předcházely.
S těmito záběry zmíněné video pracuje - ukazuje skrytá posleství ve filmech jako Godzila (1998), Terminátor 2 - Soudný den (1991), Super Mario bros. (1993), Záměny (Trading Places) (1983), Gremlins 2 (1990), Lumpíci v Paříži (Rugrats in Paris) (2000), New York vs. Homer Simpson (1997) či Matrix 1 (1999), ve kterých můžeme vidět symboliku 11. září. Podle tvůrců jde o "podpisy" těch, kteří 11. září připravili a podprahově na něj veřejnost už dopředu upozorňovali skrze média (příkladů je mnohem více, stačí se na YouTube podívat na jiné video - 11/9 Mega Ritual - které nabízí desítky podobných předpovědí).
A tvůrci vyslovují domněku - pokud bylo 11. září spolehlivě odkryto ve filmech roky dopředu, existují i ve filmech poslední dekády zmínky o něčem, co by mohlo následovat?
Těžko říci, odkud vzali datum 26. června, ale nabízejí ukázky z celkem tří filmů, které tu více, tu méně skrytě nabízejí číselnou symboliku, která k tomuto datu ukazuje.
Jde o filmy TRON: Legacy 3D (2010), Neznámý (Unknown Identity) (2011) a epizodu z dosud v Německu nevysílané série kresleného seriálu Simpsonovi (i ten kdysi obsahoval skryté poselství o 11. září). Číselné kódy či číselná symbolika na těchto záběrech prý odkazují k Berlínu a červnovému termínu.
A co se má stát 26. června v 18:00 hodin v Berlíně? ptají se řečnicky. A zároveň si odpovídají - bude zahájeno mistrovství světa v ženském fotbale, jehož úvodní ceremoniál proběhne na berlínském olympijském stadionu, který pojme až 70 tisíc lidí.
Podle autorů může dojít k výbuchu atomové zbraně přímo v prostorách stadionu, což zase zpětně dokazují některými záběry ze zmíněných filmů.
Video si dále pohrává i s logem a reklamní znělkou zmíněného šampionátu, ve které je zachycena muslimka v šátku - autoři z toho odvozují, že půjde o zinscenovaný útok, který bude připsán islamistickým teroristům, na což je veřejnost podobnými podprahovými signály upozorňována.
Jisté mrazení v zádech pak vyvolává citovaná pasáž z novoročního projevu kancléřky Merkelové, kde poměrně nezvykle dává velký prostor chystanému šampionátu a výslovně říká, že se těší na zahajovací ceremoniál tohoto mistrovství. Je normální, aby v novoročním projevu kancléřka tak dlouho mluvila o něčem tak podružném, jako je ženský fotbal?
Video končí varováním a prosbou o jeho šíření, aby se katastrofě zabránilo. Autoři zřejmě počítají s tím, že když se informace o chystaném spiknutí dostatečně rozšíří, elity, které fingovaný útok chystají, budou muset plán opustit.
Zbývá otázka, kde tvůrci videa k informacím přišli. Může jít o únik ze zpravodajských struktur, tedy od někoho, kdo je do plánu zasvěcen a chce, aby se hrozivý plán provalil? Nebo jde o záměrně vypuštěnou dezinformaci? (v takovém případě ale není jasný motiv toho, kdo by ji vypouštěl).
Když už pro nic jiného, stojí ale za to video vidět alespoň kvůli zmínkám o 11. září ve starších filmech. Možná pak některým lidem dojde, že šlo o roky připravovanou operaci, která nemá nic společného s islámskými teroristy, ale s proponenty nového světového řádu, kteří podobné monstrózní události zneužívají k prosazování své agendy.
Video najdete například zde - ">
Adam B. Bartoš (prvnizpravy.cz)

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře