Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Západ začal bombardovat Libyi

  • libye
V zimě 2011 v arabských zemích začaly nepokoje, na jaře se dostaly i do Lybie. Skupiny lybijců se pokusily svrhnout vládu Moamara Kaddafiho. Ale Kaddafi odmítl opustit svůj post a v zemi začal ozbrojený konflikt. Dokud vyhrávali rebelové, západ mlčel, když ale iniciativu převzal Kaddafi, západ začal bombardovat Lybii. Francie a Anglie prohlásily, že zabijou Kaddafiho. Proč západ tak moc potřebuje jeho smrt?

 

 

Proč je bombardování Lybie proces šíření míru? A proč je bombardování ze strany Kaddafiho teroristický čin? Pojďme tohle rozebrat a začněme úplně od začátku. Proč vůbec začaly nepokoje? Kdo za tím stojí a kdo z toho profituje? Není tajemství, že USA už dlouho používá systém barevných revolucí. Postup je jednoduchý a byli jsme svědky jeho použití už mnohokrát. Do ulic přivedou nespokojené lidi a pak jim pomáhají? Sponzorují vůdce, trénují je a podporují média. Vůbec není důležité, z čeho zrovna jsou lidé nespokojení. Mohou to být podvedení akcionáři a nebo bojovníci za Himkinský les. Oni všichni vycházejí do ulic a na náměstí a záměrně provokují vlast k použití násilí.

Pokud na vás střílejí, je pochopitelné, že se budete bránit. Takže policiajt, který má doma děti a rodinu, bude střílet na svoji obranu taky. Začne tak pogrom a krvavé lázně. V tu chvíli je vlast před rozhodnutím se buď zachovat malodušně a kapitulovat před provokací a tlakem méně než jednoho procenta obyvatelstva a nebo násilím zabezpečit práva 99 procentům obyvatelů.

Co se stane, když vláda odejde? Přijde nový, proamerický prezident a nejvetší státní podniky budou privatizovány a prodány západu. To samé se stalo v Rusku za Jelcina. Tehdy byl rozprodán majetek státu. Připravuje se to i teď. O čem pořád mluví nespokojení? Že je třeba prodat Gazprom, Gazneft i další podniky do soukromího vlastnictví. Kdo bude moci zaplatit desítky milionů dolarů? Jen ten, kdo ty dolary sám tiskne. USA.

Chcete koupit velké státní podniky za pár drobných? Nic jednoduššího, zorganizujte převrat. A teď zpátky do Lybie. Proč chce západ zabít Kaddafiho? Protože on ukázal celému světu, že je možné porazit USA. Před Lybií to nebylo možné. Gruzie, Jugoslávie, Ukraina, Egypt, Kyrgizie. Všude tam revoluce probíhaly jako po másle. jen Kaddafi málem zvítězil nad rebely, proto teď musí zemřít. Jinak budou muset být změněna pravidla hry pro USA a GB. Tak počkejme, až Kaddafi bude zavražděn a do té doby si můžeme položit otázku: Kdo bude další? Je možné, že právě my (Rusko). Připravte se Dimitrii Anatolieviči a Vy taky Vladimíre Vladimiroviči.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře