Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Výpověď člověka zbitého u Národního muzea. Odstraní děkana Miroslava Ševčíka za to, že chtěl pomoci zbitému člověku?

Karel Kočí je občan, který si šel po skončení povolené protivládní demonstrace prohlédnout Národní muzeum a připletl se k zásahu policie při pokojném protestu proti vyvěšení ukrajinské vlajky české národní památce. Zde byl neoprávněně surově zbit policisty, kteří dostali od svých nadřízených rozkaz k vyvolání agrese.

Pana Kočího se přišel zastat kolem náhodně procházející děkan Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické Miroslav Ševčík, který uviděl zkrvaveného pana Kočího a proto zjišťoval u policejního kordonu, co se stalo. Přitom byl vyfocen novináři, kteří tuto skutečnost otočili proti němu, aby ho mediálně diskreditovali. Skupina lidí, kteří přišli vyslovit svůj oprávněný názor na vyvěšování vlajek cizího státu na naše národní památky a státní budovy se chovala pokojně a proto nebyl ze strany policie žádný důvod takto brutálně zasáhnout.

V dnešní době, kdy nám vládne vláda premiéra Petra Fialy, která si uzurpuje veškerou moc pro své zájmy a zájmy cizích mocností, které jdou přímo proti občanům České republiky se už nemůžeme ničemu divit a nelze mluvit o právu a spravedlnosti. S prohlubující se ekonomickou krizí, která dostane mnoho dalších občanů do těžkých životních situací bude nespokojenost narůstat.

Jaké další násilí použije tato vláda proti vlastním lidem, kterým svými kroky otevřeně škodí?

Red-PA

 

  • vypoved-cloveka-zbiteho-u-narodniho-muzea-odstrani-dekana-miroslava-sevcika-za-to-ze-chtel-pomoci-zbitemu-cloveku

Zdroj: https://paralelne.cz/2023/03/14/vypoved-cloveka-zbiteho-u-narodniho-muzea-odstrani-dekana-sevcika-za-to-ze-chtel-pomoci-zbitemu-cloveku/?fbclid=IwAR3qXH3Ctq9F3Qpg40QfghRFPfuQKQezprmvgc--fGDtH8Rqc3mJttyRmAA

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře