Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Seznamte se s Benjaminem Netanjahuem, neodsouzeným válečným zločincem

26 května, 2024

Ve zkratce...

Mezinárodní trestní soud údajně zvažuje obvinění izraelského premiéra Benjamina Netanjahua a dalších vysokých izraelských politických a vojenských představitelů z válečných zločinů. Jaký důvod by však mohl mít k obvinění Netanjahua z válečných zločinů? V tomto důležitém vydání podcastu Corbettova reportu odhalte veškerou špínu na neobviněného válečného zločince, který předsedá izraelským zločinům proti lidskosti.

  • seznamte-se-s-benjaminem-netanjahuem-neodsouzenym-valecnym-zlocincem

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#4 Nováček 2024-05-31 21:55
Cituji Nováček:
Jak jsi v čase asi 17:28 ten chlap vzadu u počítače zvedá plynovou masku, aby mohl lépe číst z pc monitoru, zatímco ti vpředu jsou tolik ohrožení a tak ohrožení.

... presvedciví
Citovat
#3 Nováček 2024-05-31 21:53
Jak jsi v čase asi 17:28 ten chlap vzadu u počítače zvedá plynovou masku, aby mohl lépe číst z pc monitoru, zatímco ti vpředu jsou tolik ohrožení a tak ohrožení.
Citovat
#2 Nováček 2024-05-29 04:54
Když si čtu Bibli teda jako Starý zákon, to je tu židovskou posvátnou knihu, tak jsem se tam dočetl, že židovští bratři prodali z pomsty svého bratra do otroctví a když s otroctví vycházeli a hledali si zem kde by mohli žít, tak si to představovali tak že ty kdo tam žili předtím museli vyvraždit. V tom je podporuje jejich ideologie. Často nejenom bojovníky kteří se jim postavili ale také malé děti, ženy a tak dál. Z toho vyplývá že toto jednání má v regionu silnou tradici.
Citovat
#1 Jaromír Jaroslav 2024-05-27 14:40
To sa ani nedá počúvať od Satanyahua! Ano, lebo jeho prave chazarske a gojsko-polske meno je Milikowski...Ne semitsky turko-tatarskeh o mongoloida, ktory nadava semitom do " antisemitov"... Dnes uz je to len dymova clona satanistov schovavajúce svoje zlociny za tuto clonu! Dnes je antisemita kazdy, koho sionisti nenavidia!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře