Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Miroslav Ševčík 1. díl: Zatím nejsem na cestě mezi Ruzyní a Mírovem, ale vi-dím, že lidé mají strach

„Zatím nejsem na cestě mezi Ruzyní, Pankrácem a Mírovem, ale vidím, že lidé mají strach. Mají strach říkat svůj názor, bojí se vyjádřit i podporu otevřeně, říkají mi to po chodbách, vždycky se rozhlédnou, jestli je náhodou někdo nepozoruje, nebo nevidí. Ukazují mi, že drží pěsti. Mrzí mě to, že ta mainstreamová média o mně šíří naprosté lži, nepravdy a používají, jak bych řekl, nemravné metody,“ říká docent Miroslav Ševčík v rozhovoru pro pořad Právě teď.

  • miroslav-sevcik-1-dil-zatim-nejsem-na-ceste-mezi-ruzyni-a-mirovem-ale-vi-dim-ze-lide-maji-strach

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Nowak 2023-04-18 11:18
Pane Bacík, děkuji za radu, já jsem nechválil pana Ševčíka, ani ho nepodporuji nikde, naposledy jsem volil pana Babiše, jako menší zlo, ale pro mne dnes není "poctivého člověka" v politice a proto příště půjdu k volbám a hodím prázdnou a nebo žádnou obálku. Snažil jsem se za KSČ chovat čestně a poctivě, i když jsem nebyl ve straně a i dále žiji čestně a poctivě a proto i klidně spím. Nevím jak ti, kteří rozkradli národní majetek mohou klidně chodit po ulici a dívat se lidem do očí.
Můj názor: Boží mlýny melou pomalu a jistě, jsem přesto proti každému náboženství a každé sektě, ale věřím na "něco nad námi" a "soud na druhé straně".
S pozdravem....
Citovat
#2 Martin Bacík 2023-04-17 16:16
Pane NOWAKU...a taky si zjistěte profesní biografii p. ŠEVČÍKA, od r. 89 ?! Doporučuji, abyste viděl, koho teď obdivuje DEBILNÍ DAV bez paměti, soudnosti. znalostí. **Se společností, která nemá paměť a páteř, si můžete dělat, ...CO CHCETE ?! Pan ŠEVČÍK je totiž ,, stavitelem" tohoto režimu. Je to ,,hrdina" asi jako jisté hovado jménem FOLDYNA - 20 let je exponentem tohoto režimu za ČSSD - a teď je to prý ,,vlastenec" !
Citovat
#1 Nowak 2023-04-17 13:14
Pane Ševčík, žijeme v hrozné době, kterou u nás začali jen a jen propagátoři západu.Nebylo to ideální za vlády KSČ, ale v roce 1989 jsme spontánně začali LHÁT o všem bývalém a vyzdvihovat NOVÉ ze západu.Nezlobte se na mne,já prosazuji OKO ZA OKO,ZUB ZA ZUB a tim bych volil pana Stalina a všechny politiky poslal na nucené práce, podbíjet koleje a jídlo ovesná kaše. Samozřejmě se zabavením majetku, stejně to nakradli,včetně pana Klause.
A nejen politiky, ale od moci bych dal policii a vojsko, které se dopustilo bezpráví na lidech při kovidové tyranii od vlády. Další by byli soudci a juristi, kteří tento politický ksindl podporovali. Takže vlastně musíme STVOŘIT novou republiku.A lidem dát zdravé jídlo, aby bylo opět ZDRAVÉ MYŠLENÍ. ...ale to je zatím, zatím utopie! :=((((
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře