Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Kabala II (17. část – Depopulace: pravda o vakcínách a jejich obsahu)

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Ve zkratce...

V této velmi zásadní části Kabala II odhalíme skutečnou tvář vakcín jak z historického hlediska tak z hlediska toho, jaké toxické látky obsahují.

  • kabala-ii-17-cast-depopulace-pravda-o-vakcinach-a-jejich-obsahu

Přepis:

Depopulační agenda v našich každodenních životech, 4. část. Slíbili jsme vám ještě jeden depopulační nástroj. Poslední na našem seznamu. Je to ale vše, co existuje? Pojďme to zjistit! Když jsme začali tvořit pokračování série Pád Kabaly, při psaní scénáře se vše vešlo do 17 epizod. Ale čím více jsme studovali, tím více jsme toho objevili. A jak čas plynul, svět se před našima očima změnil. Pandemie. Lockdowny. Nový normál. Přeměněné společnosti a celý svět. Stará známá strategie „rozděl a panuj” tajného spolku a zavádění sionských protokolů se o několik řádů urychlilo.

Kniha 1984 od George Orwella bledne ve srovnání s naším moderním světem. Není možné, aby se tohle vše vešlo do 17 částí. Ne se současnými událostmi. Kolik dalších epizod ještě vytvoříme? V tuto chvíli nemáme žádné ponětí. Pokračujme dál a uvidíme, kam nás věci zavedou. Budeme se držet našeho mota – není času nazbyt. Pokračujme s číslem 1 v našem depopulačním odpočtu. Očkování. Vzpomínáte si ze 14. části tuto jednu důležitou větu týkající se tzv. pandemie španělské chřipky? Zemřeli pouze očkovaní. Tento naprosto šokující výsledek tohoto očkovacího testu financovaného a provedeného Rockefellerovou nadací byl začátek masivního depopulačního programu, který se o století později stal naprosto zdokonalenou zbraní, jak vyhladit miliony lidí. Je mnoho, co bychom mohli říct o tomto tématu, ale pokusíme se to udržet krátké.

Dáme vám devět „věděli jste to?” věcí, které si myslíme, že byste měli znát, pokud jde o vakcíny. Prosím, udělejte si vlastní průzkum a zkontrolujte si vše, co vám prezentujeme, dobře? Jdeme na to. 1. Věděli jste, že většina nemocí už zmizela díky lepší hygieně, když začaly různé vakcinační programy? 2. Věděli jste, že miminka (od narození do 15 měsíců) v USA dostávají 26 injekcí, pět naráz, proti 14 různým nemocem? „Injekce podané dětem do jednoho roku”

Než dosáhnou věku 18 let, dostanou 14 dalších injekcí, a to nepočítáme covid. 3. Věděli jste, že ze všech těch vakcinačních koktejlů medicínský systém nikdy neprovedl žádné studie na jejich možné vedlejší účinky? Ani jednu. 4. Věděli jste, že počet lidí s autismem každým rokem exponenciálně roste? Odhaduje se, že tento rok bude diagnostikováno více dětí s autismem než s AIDS, rakovinou a cukrovkou dohromady. Ovlivňuje 1 z 54 dětí. Medicínský systém silně odmítá možnou souvislost mezi autismem a očkováním. Ale jak proboha můžete zamést pod koberec takový případ? „Všechna tři trojčata se stala autistická během hodin po očkování.”

Brenda McDowell: Každý den našeho života byl jako párty. Každý den se drželi za ruce. Usmívali se a smáli se. A navzájem se na sebe dívali. Hráli si spolu. A 25. června 2007 jsme je nechali očkovat proti pneumokokovi. Takže jen ta injekce? Jedna injekce. Přišli jsme v 10 ráno na injekci a do odpoledne byla Klarisha naprosto mimo. Jakoby byla slepá a hluchá. Nebyla schopná se radovat. Předtím byla naprosto šťastná, usměvavá holčička, a pak… tohle je její fotka… navazovala oční kontakt, byla rozkošná.

A naprosto se uzavřela. V tu chvíli akorát zírala do stropu. To bylo v poledne… na injekci jsme byli v 10 ráno. Tohle je 14:00. Sledovali jsme, jak se Richie uzavírá. Ze všech těch úsměvů… znovu ztratil radost. Přišli o všechny reflexy… přestali mrkat, zívat, kašlat, kýchat. To bylo ve 14:00, kdy jsme sledovali, jak se Richie ztrácí. Nemohla jsem dýchat. A teď… to nejhorší bylo, když uzavřelo naše poslední dítě. Robbie vypadal, jakoby do něj udeřil autobus. Robbie měl od té chvíle přísný pohled v obličeji. Přišel o své štěstí… tohle je fotka z prvního roku. První narozeniny.

David McDowell: Tři měsíce po očkování.

Brenda: Tři měsíce po očkování. Ničemu a ani nikomu se nevěnovali. Přišli o své úsměvy. Byli ve svých vlastních oddělených světech. Už se nikdy nedrželi za ruce. Už se nikdy na sebe nedívali. Poškození z vakcín je skutečné. Bylo nám řečeno, že za to mohou geny. A genetik nám pak řekl, že není možné, aby se tohle stalo třem dětem ve stejný den. Že to je naprosto statisticky nemožné, zejména když jde o dva chlapce a jednu holčičku. Také nám bylo řečeno, že nikoho nemůžeme žalovat. Bylo nám řečeno, že jsme s tím očkováním souhlasili… že nemůžeme žalovat lékaře ani výrobce vakcín. Všechny tři děti při vstupu do školky měly vážnou poruchu autistického spektra.

David: Jednoho rána jsme se probudili a měli jsme tři šťastné a zdravé devítiměsíční děti. Vzali jsme je na očkování a večer toho stejného dne byly autistické. Našemu dětskému lékaři jsme řekli, že nebudeme v žádném dalším očkování pokračovat, dokud nezjistíme, co se stalo. Ten nám řekl, že pokud nebudeme pokračovat v tom, co jsme udělali v den, kdy se naše děti staly autistické, tak nás vyhodí z jeho praxe.

Brenda: Tak se s námi rozešel. David: Ano.

Brenda: Poslal nám hezký dopis se zněním, že už v jeho praxi nejsme vítaní, protože nechceme pokračovat s prohlídkami dětí. David: A to je jedno rozhodnutí, kterého nikdy nebudeme litovat. Mohou tvrdit u rodin, co mají jedno dítě, že za to mohly geny. Mohou se snažit z toho obvinit rodinu a říct, že jejich geny jsou nějakým způsobem slabé. Ale v našem případě, kdy máme dva chlapce a jednu holčičku… u nás jejich argument neuspěje.

Jsme tedy živým příkladem, že oni všichni lžou. 5. Věděli jste, že v amišských komunitách žádný autismus není? Jejich proočkovanost je velmi nízká až neexistující. Náhoda? „Bez jediného očkování amišská komunita poráží svět v kolektivní imunitě” „Žádné vakcíny, žádná rakovina. Náhoda?” Dr. Frank Noonen, který více jak 25 let léčil amišské děti, jednou řekl: „Najdete zde vše ostatní, ale nenajdete zde autismus. Jsme přímo v srdci amišské země a není tu žádný autismus… a takto to prostě je.”

Dr. Dan Olmsted potvrdil zjištění Noonena. Tento fenomén nazval amišská anomálie. 6. Věděli jste, že americká vláda vyplatila 4,5 miliardy dolarů jako finanční kompenzaci v důsledku poškození z vakcíny? Za způsobené škody ale výrobci vakcín nic zaplatit nemuseli. Ujistili se, aby byli nad zákonem s jejich oproštěním se ze zodpovědnosti za škody. Zaplatila to americká vláda, což znamená, že to zaplatili daňoví poplatníci. 7. Věděli jste, že stejná taktika byla použita v roce 2009 pro pandemii prasečí chřipky a pro pandemii covidu-19 v roce 2019? V roce 2009 bylo vše připraveno. Od roušek, karantén po očkování.

Nicméně… Wolfgang Wodarg, předseda zdravotnické komise v německém parlamentu a Evropské radě proti tomu promluvil. Ukázal světu, že výrobci vakcín záměrně šíří strach a paniku o relativně mírném onemocnění. Podle dr. Wodarga přesvědčili WHO, aby prasečí chřipku vyhlásila za pandemii. Prasečí chřipku (H1N1) označil za „jeden z největších lékařských skandálů století”. Řekl: „Měli jsme mírnou chřipku… a falešnou pandemii.” Co vám to připomíná? „Nová prasečí chřipka bije na poplach.”

Je to důvod, proč byla covid pandemie nezbytná? Protože dr. Wodarg narušil jejich narativ? Můžete se ptát… kde byl dr. Wodarg během covid krize? Byl tam… opakovaně se proti situaci ohrazoval, jak jsme vám ukázali v našem dokumentu o covidu. Ale tajný spolek byl tentokrát lépe připraven a využil svoji propagandistickou mašinerii, mainstreamová média, do plné míry. Lidé byli zmanipulováni, aby uvěřili narativu víc, než kdy dříve.

A hlas dr. Wodarga se ztratil v neustálém šíření strachu ze strany médií. Byl zesměšňován jako další konspirační blázen. Jako vyšinutý a nebezpečný pro naši společnost. 8. Věděli jste, že 58 % úmrtí kojenců se odehrálo během tří dní od očkování a 75 % během týdne? To jsou oficiální čísla, což znamená, že skutečná čísla jsou nejspíše vyšší. Slyšeli jste někdy o syndromu náhlého úmrtí kojence (SIDS)? Jde o náhlé nevysvětlené úmrtí dítěte mladšího než rok.

K tomuto úmrtí obvykle dochází ve spánku. V USA na tento syndrom úmrtí ročně zhruba 3400 dětí. Smutná pravda je ta, že rodiče, jejichž děti zemřeli na SIDS, byli často obviňováni, že své dítě zabili tím, že s ním třásli, nebo že ho udusili. „Když děti umírají, sporná diagnóza posílá rodiče do vězení za zneužití” Mnoho těch rodičů skončilo ve vězení… mnozí byli nevinní. „Rodiče jdou do vězení kvůli lékařské diagnóze, která nemusí existovat.” „Obvinění ze syndromu třesu dětí v Tennessee zničilo rodinu – rodiče jdou do vězení.” „Angela Canningsová byla nesprávně obviněna ze zabití dvou ze svých tří dětí, co náhle zemřely. Její jediná dcera nyní říká: „Už ji nikdy nechci vidět.” „Genetika může osvobodit ženu obviněnou ze zabití svých 4 dětí a pomoct ostatním vysvětlit nevysvětlitelné.” Dokážete si představit tu hrůzu? Nejprve vaše drahocenné dítě zemře. A pak jste obviněni z jeho úmrtí?

Jakákoliv možná souvislost s očkováním, které dítě právě obdrželo, je úřady vehementně popíráno. Jste odsouzeni k několika rokům ve vězení. Vaše rodina je zničena. A vy jste z toho obviněni. Bůh ví, kolik rodičů muselo projít tímto peklem, a nikdy se z něj plně nezotavili. „Matka, co byla nesprávně obviněna ze zabití svých synů, byla doma nalezena mrtvá.” Jak uslyšíte, co ty vakcíny ve skutečnosti obsahují, pochopíte, že souvislost mezi syndromem SIDS a očkováním není založená na náhodě, jak CDC chce, abychom si mysleli. „CDC: Nebylo prokázáno, že vakcíny způsobují syndrom náhlého úmrtí kojence (SIDS).”

Facebook komentáře