Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

„Chci křičet radostí!“ France 2 odvysílala záběry z osvobozeného Lisičansku  

Francouzký televizní kanál „France 2“ ukázal radující se obyvatele Lisičanska po osvobození

Francouzský televizní kanál France 2 v neděli 3. července odvysílal záběry z Lisičansku v Luhanské lidové republice (LLR), na nichž se obyvatelé města radují z osvobození od Ozbrojených sil Ukrajiny.

„Ruská vlajka vlaje nad nemocnicí v Lisičansku. Město nedávno padlo. Byli jsme mezi prvními novináři, kteří do něj vstoupili. Lisičansk připomíná bojiště. Na silnicích jsou zdemolovaná auta proměněná v bariéry,“ uvádí se v reportáži.

Reportéři poznamenávají, že na cestě do města obyvatelé stojí poblíž silnice a zdraví armádu LLR.  Novináři také hovořili s několika lidmi, kteří všichni podporovali příchod vojsk Ruské federace a LLR.

 

  • chci-kricet-radosti-france-2-odvysilala-zabery-z-osvobozeneho-lisicansku

„Chci křičet, křičet, křičet radostí. Nemohu mluvit za ostatní. Ale všichni kolem mě jsou takoví,“ řekl francouzským novinářům obyvatel města.

„Myslím, že Rusové jsou stejní jako já. Já jsem Ruska,“ přidala se další.

Reportáž také ukazuje, jak ruská armáda rozděluje potravinovou pomoc obyvatelům města osvobozeným od ukrajinských nacionalistů.

Uvádí se také, že za potlesku obyvatel města děti nainstalovaly Prapor vítězství Rudé armády nad nacistickým Německem.

„Dobytím Lisičansku se Rusové zmocnili města symbolického významu, ale také vytvořili odrazový můstek pro pokračování v postupu na zbývající území Donbasu, které je stále pod kontrolou Ukrajiny,“ shrnuli autoři materiálu.

Celý článek ZDE: https://www.pokec24.cz/krize-ukrajina/%EF%BF%BCchci-kricet-radosti-france-2-odvysilala-zabery-z-osvobozeneho-lisicansku/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře