Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zpráva o Geoinženýrství (+video)

  • geo-engineering
Vybraná skupina globalistických oligarchů a jejich loutkových kámošů usazených uvnitř vlády Spojených států se zapojila do toho, co někteří nazvali zločiny proti lidskosti. Tyto tyrany nic nezastaví, aby v plném rozsahu nezavedli tu svou globální agendu honem, honem aerosolujte. Podle zprávy připravené pro Letectvo nadepsané „Počasí jako multiplikátor síly: Vlastnit počasí do roku 2025“ chce US Letectvo počasí na zemi plně kontrolovat do roku 2025.

 

Daleko překvapivějším a ještě děsivějším aktem terorismu (už reálného nebo teprve režírovaného) je to, že se doslovně staví do role bohů, tyto globalisty totiž nic ve snaze kontrolovat svět nezastaví, nejen přes kontrolu šejdířského bankovního systému, ale i přes vlastnictví počasí přes proces (odstínění tepla) zvaný Geoinženýring.

Podle globalisty sponzorovaných zpráv je naše planeta v neustálém ohrožení tím, že je bombardována radioaktivními slunečními paprsky, jež kvůli lidským emisím oxidu uhličitého zvyšují teplotu planety.

Nicméně nyní už ohromný objem výzkumů ukazuje, že tomu tak není, a že globální oteplování je jen další z globalistických mýtů, jen pyramidová hra k celosvětovému vybírání Uhlíkové daně, z níž bude kořistit ta samá skupina, co je za oponou.

Protlačovatelé mýtu o globálním oteplování „Uhlíkové daně“, co tohle chrlí, mlží, že to lze řešit jen rozstřikováním smrtících jedů do aerosolových částic, co se tvoří v atmosféře, za pomoci obrovských na postřikovače změněných letounů, určených k realizaci úkolů Geoinženýringu.

Aerosolové spreje (slangově: Chemtrails) jsou plněny rozmanitými chemickými a kovovými sloučeninami, o nichž se ví, že pro zdraví lidí, rostlin a živočichů celého světa představují značné nebezpečí. Toto nebezpečí pro zdraví rostlin a lidí bylo zadokumentováno ve filmech jako „Na co to sakra stříkají“ od Michael Murphyho & G. Edward Griffina, kteří se rovněž objevili v rozhlasové show Intel Hub spolu s Shepardem Ambellasem.

V podstatě byl tento problém původně záležitostí pro EPA, aby jej řídilo, uvážíme-li, že mají pravomoc aktivity geoinženýringu sankcionovat podle zákona o Národní politice životního prostředí z roku 1969. Ovšem jsou tu dokumenty, jako je zpráva předsedovi Komise pro vědu a technologii Sněmovny reprezentantů – „Klimatická změna“ – září 2010 od US vládní kanceláře pro působnost, která byla v roce 2010 předložena všem členům Kongresu, a zkouší tuto kontrolu přenést do rukou ještě menší skupinky lidí.

Tato zpráva je jasně zaujatá a angažovaná pro odebrání kontroly od EPA spolu i s dalšími regulačními opatřeními jako; Zákon o ohrožených druzích a Opatření slučitelnosti v zákoně o čistotě vzduchu – ten celý dezinformační materiál ke geoinženýringu byl předložen jak členům Kongresu, tak i jiným vládním složkám.

Celý článek ZDE

zdroj: www.ac24.cz

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře