Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Strategie Západu na rozbití Ruska

Během studené války byla obnovena dlouhodobá strategie Německa z první světové války. Následovala strategii Spojených států a ukrajinských nacionalistů během druhé světové války.

Cílem byl rozpad SSSR, vznik separatistických hnutí a nakonec vyhlášení nezávislosti dvaceti ruských regionů. Za tímto účelem bylo na Západě založeno Fórum svobodných národů Ruska, jehož představitelé spolu se západními stratégy nedávno jednali na konferenci v Praze o rozdělení Ruska. Musíme tedy pochopit, jak hluboko tento plán sahá.

  • strategie-zapadu-na-rozbiti-ruska

NĚMECKÁ ŘÍŠE VILÉMA II. PROTI RUSKÉ ŘÍŠI MIKULÁŠE II.

Na počátku 20. století, před světovými válkami, byla střední Evropa velmi nestabilní. Na tomto rozsáhlém území se střetávaly dvě mocnosti: na západě Německé císařství a Rakousko-Uhersko, na východě Ruské impérium. Byl to vzácný okamžik, kdy si obyvatelé mohli vybrat svého ochránce, protože hranice byly mnohokrát upravovány a žádná z nich se nezdála být definitivní.

Ruská říše zůstala po několik staletí zablokovaná a zanechala své poddané v situaci nevědomosti a naprosté bídy, zatímco Německá říše se stala hlavním vědeckým centrem světa a rozvíjela se velkou rychlostí. Proto se většina středoevropských intelektuálů rozhodla podpořit spíše Německo než Rusko.

Během první světové války zahájila německá a rakousko-uherská ministerstva zahraničí společnou tajnou operaci: vytvoření Ligy svobodných národů Ruska. Do vedení operace získali mnoho vysoce postavených intelektuálů. Cílem bylo rozbít ruské impérium vytvořením separatistických hnutí. Liga vyzvala Spojené státy (do války vstoupily až v roce 1917), aby osvobodily zotročené národy.

ALIANCE BANDEROVCŮ, ČANKAJŠKŮ A CIA

Dmytro Doncov, budoucí zakladatel "ukrajinského integrálního nacionalismu", toto hnutí podporoval a dokonce se stal jeho placeným zaměstnancem. Vedl pobočku v Bernu a vydával měsíčník Bulletin des nationalités de Russie ve francouzštině.

Na konci druhé světové války organizovala americká tajná služba OSS, která se později vyvinula v CIA, převoz protikomunistických vůdců ze zemí Osy do zemí třetího světa a jejich recyklaci do různých vlád. Kolem čínského prezidenta Čankajška vytvořila Asijskou lidovou antikomunistickou ligu a poté Světovou antikomunistickou ligu (WACL) s podporou bývalého ukrajinského nacisty Jaroslava Stecka. Tato tajná organizace - její sídlo je stále na Tchaj-wanu - byla v roce 1990 přejmenována na Světovou ligu pro svobodu a demokracii.

Není proto vůbec náhodou, že v době konfliktu mezi Západem a Ruskem na Ukrajině přicházejí provokace z Tchaj-wanu, který je logickým pokračováním této strategie. Liga je financována tchajwanskou zpravodajskou službou (financovanou Washingtonem) a její operace jsou považovány za státní tajemství nejvyššího stupně.

UKRAJINŠTÍ NACISTÉ PROTI RUSKÉ FEDERACI

Dmytro Jaroš, současný poradce vrchního velitele ukrajinských ozbrojených sil, založil spolu s čečenským emírem Antiimperialistickou frontu proti Ruské federaci.

Tento neskrývaný nacistický vůdce a šéf Pravého sektoru Dmytro vytvořil tuto organizaci v Ternopilu (západní Ukrajina) v roce 2007 za vlády Viktora Juščenka s neskrývaným cílem zničit Rusko. Zatímco předchozí akce během druhé světové války byly založeny na expanzionismu Německé říše a během studené války na antikomunismu, tato třetí operace se opírala především o džihádisty.

První islámský emír Čečenska Doku Umarov se chtěl setkání spiklenců zúčastnit, ale protože byl hledán po celém světě a nemohl se dostat z Ruska, vyslal pouze své zástupce a byl zvolen spolupředsedou organizace v nepřítomnosti. Na setkání přijeli také džihádisté z Krymu, Adygeji (Kubáně), Dagestánu, Ingušska, Kabardino-Balkarie, Karačaje-Čerkesie a Osetie.

KONFERENCE V PRAZE A KONEC ŠÉFA KYJEVSKÝCH TAJNÝCH SLUŽEB

Dmytro Jaroš a mnoho dalších ukrajinských otevřených nacistů bojovalo v Čečensku na straně Islámského státu. V té době západní tisk hovořil o národně osvobozeneckém hnutí a kupodivu zavedení práva šaría Doku Umarovem mu tehdy vůbec nevadilo.

Doncovova díla, která položila základy moderního ukrajinského nacionalismu, se stala povinnou četbou pro 120 000 vojáků ukrajinských nacistických milicí, zatímco Dmytro Jaroš se stal poradcem vrchního velitele ukrajinských armád. Po zahájení ruské speciální vojenské operace se řada z nich přesunula zejména do České republiky.

Proto nikoho nemůže překvapit, že západní tajné služby společně s ukrajinskou SBU uspořádaly 23.-24. července 2022 v Praze Fórum svobodných národů Ruska. Kvůli mocenským sporům s některými účastníky se ukrajinská SBU zdráhala konference zúčastnit, což byl zřejmě jeden z důvodů, proč USA nařídily prezidentovi Volodymyru Zelenskému odvolat ředitele SBU.

ROZDĚLENÍ RUSKA NA REGIONY POD KONTROLOU ZÁPADU

Termín "svobodné národy" nyní používají ukrajinští integrální nacionalisté, včetně známého "ekonoma" Lva Dobrjanského. Spolu s prezidentem Dwightem Eisenhowerem a Jaroslavem Štětským založil Dobrjanskij Národní výbor porobených národů a později se podílel na založení Světové antikomunistické ligy.

Jeho dcera Paula Dobrjansky hrála ústřední roli v propagandistickém aparátu ministerstva zahraničí a tiskové agentury Reuters. Během prezidentství George W. Bushe mladšího působila jako náměstkyně ministra zahraničí pro globální záležitosti. Prezident Donald Trump se však proti jejímu jmenování náměstkyní ministra zahraničí pro politické záležitosti důrazně ohradil.

Fórum svobodných občanů Ruska dnes používá argument sebeurčení národů, aby ospravedlnilo rozdělení Ruska. Po rozpadu SSSR se osamostatnilo patnáct nezávislých států včetně Ruské federace. Cílem je rozšířit tento počet o dalších 20 nezávislých států. Tím by vznikly nejen nové státy na Kavkaze, ale také by se zcela změnila mapa Sibiře, kterou by ovládl vliv Číny. Je však pozoruhodné, že národy, které si BND, CIA a SBU přejí "osvobodit", nikdy neprojevily touhu opustit Ruskou federaci, snad s výjimkou Čečenska, které však nyní žije v míru.

BANDEROVCI V PRAZE, ANTINACISTÉ V MOSKVĚ

Můžeme tak lépe pochopit, proč ruská armáda tolik zdůrazňuje zapojení čečenských jednotek do své speciální vojenské operace proti ukrajinským nacistům v Donbasu. Chce nám připomenout, že Rusko po dvou strašlivých válkách splnilo čečenské požadavky. Podobně prezident Čečenské republiky Ramzan Kadyrov vyzývá svůj lid, aby se pomstil za zneužívání, kterého se v jeho zemi dopustili ukrajinští banderovci po roce 1990.

A také lépe pochopíme, proč po Banderovské konferenci v Praze prezident Vladimir Putin oznámil svolání světové protinacistické konference do Moskvy na 15. srpna 2022. Jedním z důvodů svolání takového fóra je nepochybně i to, aby se mystifikovaná západní veřejnost mohla dozvědět alespoň trochu více o těchto skutečnostech, které jsou v Rusku velmi dobře známy, ale o kterých západní propagandistická mainstreamová média pochopitelně mlčí jako zařezaná. Je to jako na Tchaj-wanu: státní tajemství nejvyšší priority.

Zdroj: http://voltaire.netkosice.sk/index2.html

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře