Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

PRO NAŠE ,,SPOJENCE" JSME JEN ODPAD! TISÍC A JEDEN MNICHOV...

Potraviny podřadných kategorií, školství plné učebnic z německých nakladatelství, vývoz tisíců kamionů odpadu na naše území, financování loutek v parlamentu ČR, vyvádění stamiliardových zisků, nebo stovky zahraničních lobbistů rozesetých od úrovně vlády po poslední okres. Tak by se stručně daly shrnout ,,strategické cíle rozvoje" České republiky. Ale o nich nenajdete nikde ani stopu. Nedávno, tuším letos v únoru, se v některých magazínech objevily články s nadpisem ,,Stát není schopen zjistit, kdo v ČR ovlivňuje zákony a vést legislativní stopu". Už to samo o sobě je dosti zarážející uvědomíme-li si, že po občanech je vyžadováno, aby vše dokládali a prokazovali, o EET ani nemluvě. Cituji : ,,Český stát není schopen zajistit, aby byli obyvatelé informováni, kdo v České republice ovlivňuje obsah legislativy a tvorbu zákonů. Tzv. legislativní stopa je podle ministerstva financí technicky „neproveditelná“ a není jasné, kdo a jak ji má vést. Podle ministerstva vnitra jde o neexistující právní institut.". Viděli jste snad někdy mafii, která si vede podrobné a transparentní záznamy o svých konspirativních schůzích a plánech?

  • pro-nase-spojence-jsme-jen-odpad-tisic-a-jeden-mnichov

Pokud, ale vezmeme v potaz zájmy, které jsou prioritní a které určují život v České republice, tak je to zcela logické vyústění polistopadové tzv. stínové vlády. Jaké jsou to zájmy? Musíme si uvědomit, že současné postavení evropských mocností jako je zejména Německo nebo Francie, je založené na tom, že státy bývalého východního bloku pro ně fungují jako surovinový přívěšek, který postupně odumírá, anebo utíká za lepšími podmínkami do zahraničí, jak kolísá jeho potřeba. Věrnými zde zůstávají akorát místní dotovaní protektoři, kteří rozehrávají politický spektákl. Nepřipadá vám to jako normalizace organizovaná komunou převážně právnicky vzdělaných lidí, která pomohla rozkrást tento stát a zničit jeho hodnoty a nyní rozděluje lidi na ty, co do toho mluvit mohou a na ty, co podobný nárok nemají? 

Život v prasečím chlívku 

Podle TV Prima 95 % obyvatel ČR soudí, že nebyly objasněny okolnosti Listopadu 1989. Proč by nám to naši tzv. zástupci objasňovali, když místo toho se sype jeden skandál za druhým. Dokonce i naši ,,spojenci" jsou mnohdy ,,znepokojeni" tím, že máme tak blbé vlády, jaké nám sem sami nainstalovali. Jako instruktážní příručka vám mohou sloužit americké a západní akční filmy. Jestliže někdo zachraňuje planetu, galaxii, presidenta, letadlo či pouze školku a nebo velrybu, pak má zaručeně anglosaské jméno - Forest, Dewey, Lancaster... No a je-li třeba pojmenovat pobudu bez vzdělání, mozku a budoucnosti, pak se tu nabízejí jména slovanská. Tito lidé vraždí, vybírají odpadky z popelnic, špatně se učí ve škole a vykonávají podřadné práce. A naši ,,spojenci" nyní dělají vše proto, aby nás přibližovali tomuto obrazu, který o nás celou Studenou válku prezentovali. Polistopadová ,,Česká" kinematografie jim v tom zdatně pomáhá, když nás opovržlivě vyobrazuje jako nesvéprávné děti na tobogánech, pod dohledem pobřežní hlídky. Nic co se děje v ČR a dalších státech není náhoda, ale součást strategie, uvedené částečně již v Mein Kampfu. Vždy se ptejme komu to prospívá.

Vezměme si takový příklad exekučního systému v Česku. Jak vypadá v jiných zemích se můžete podívat například v článku Vladimíra Stwory na Zvědavci: http://zvedavec.org/komentare/2014/06/6027-jak-funguji-exekuce-v-kanade.htm

,,V celém procesu nakládání s dlužníky v Kanadě je vidět snaha nezničit dlužníka úplně, umožnit mu nový start a nový život a zachovat jeho lidskou důstojnost. Zatímco v Čechistánu je dlužník pomalu, nemilosrdně a perverzně mordován a vycucáván na kost bez časového omezení, jsou mu odepřeny základní lidská práva, je poškozena jeho lidská důstojnost a z dluhové pasti není úniku až do smrti (která je navíc často uspíšená poškozeným zdravím), v Kanadě je dlužníkovi umožněno v rozumném časovém horizontu se oklepat a znovu se postavit na nohy."
"
Tady vidíte, že v ČR ani není účelem vymoci z dlužníků pohledávky, ale likvidovat lidi, čímž se snižuje životní úroveň společnosti jako celku, navíc se vyváří další ,,přidané hodnoty"" jako zvýšená kriminalita a vzestup šedé ekonomiky. Hlavní ziskem není vymoci dluhy, ale zlikvidovat občany, bez ohledu na to, že se pohledávky stanou nevymahatelnými. Za podporou tohoto systému tudíž stojí subjekty, jejichž zájmem není primárně vymoci obecně ani konkrétně pohledávky, ale držet zde nízkou životní úroveň a zaměstnávat občany této krajiny spory, aby neohrožovali vyšší nadnárodní mocenské zájmy. "

To samé bylo důvodem likvidace kolektivních forem podnikání, útoků na živnostníky, zavedení nesmyslů do zákoníku práce ( umožňující neúplnými a ,,flexibilními" smlouvami, pracovním časem a prostředím, ničit zdraví a životní i rodinný klid zaměstnanců ) a držení životního minima na částce ( toto podporuje i tatíček Zeman, vítač tzv. investorů ) , za kterou by takový průměrný němec ,,chcípnul" během několika hodin a začal by se podobat tomu stvoření, kterým nás západní propaganda popisuje. A proto nejméně transparentním aktérem na této scéně je náš stát, který už dávno není náš, ale je periferií mezinárodních procesů ( více o tom zde http://svobodnenoviny.eu/oslavy-30-let-od-predani-moci-ekonomicka-kolonie-s-aparatem-policejniho-statu/). Dokud to většina lidí v česku nepochopí a nepřizná si realitu, tak budou stále tápat a volit dokola pořád tu stejnou pakáž ( ,,nevědomí nás přehlasují" ), která mění barvy jako chameleon. ,,Parlamentní cestou" se v ČR už nic moc kloudného, za současného obsazení sněmovny, médií, státní správy, stavu práva, atd., změnit nedá. Je třeba jednat, bohužel většina je paralyzována havlistickými žvásty o tom, že budeme ve ,,Velké Evropě" ( i kdyby jen jako latrína, pořád je to velká čest, časem si jistě zvykneme a vypracujeme se třeba na odpad ve dřezu ) a že naše děti mají ,,skvělou budoucnost" ( většina pracovních pozic bude nahrazena počítači a automatizována a Němci a další se jistě budou ve svých nárocích dál uskromňovat ), kterou takto naposledy takto líčil další němec B. Engels. 


My Vás naučíme ,,demokratickým hodnotám"

K tomu co se děje se přitom nemůžeme vyjadřovat, protože jsme ještě nedozráli natolik, abychom rozuměli tomu, že například Srbští civilisté získali tuto ,,demokracii" skrze náklady bomb. Proto můžeme být vlastně rádi, že nás ,,demokracie" zastihla jinou formou a to jest instalováním loutek, které od r. 1989 drží strategické pozice ve prospěch evropské prosperity ( rozuměj, odevzdáním iniciativy a suverenity, aby nedocházelo ke kolizím s cizími zájmy ). Dřívější „disidenti“ se stávají v dnešní době „kádrováky, cenzory a novodobými estébáky“, kteří dbají na „normalizační Havel–Klausovskou doktrínu“ nepolitických, korektních a názorově čistých( ve verzích buď ,,havlisticky chaoticky lidskoprávních" anebo ,,opravdu pravicově pravicových" - jestli vystoupí ještě nějaký pitomec pro změnu z ČSSD a začne hovořit o založení opravdu levicově levicové strany, dobrovolně se nechám odvézt Chocholouškem ) novin a veškerých sdělovacích prostředků. Každého hlupáka spolehlivě poznáte, když začne hru na ,,levici a pravici", zatímco je systém na vyšší úrovni dávno konsolidován neoliberalismem-monetarismem a platí status quo zvaný Washingtonský konsenzus. Pachatelé tohoto chaosu nás chtějí poučovat! Je to stejné, jako kdyby k vám domů chodil váš soused z patra se samopalem vás učit, jak máte žít. Občas by vám při tom zabil dítě, rozmlátil nábytek a nebo znásilnil vaši ženu... A to všechno jen pro Vaše dobro, pro které tito naši ,,spojenci" jinde stříleli a upalovali civilisty napalmem, nebo je vyhazovali z vrtulníku a nebo je hubili chemickými prostředky tak, že se jejich ženám rodí ještě dnes postižené děti. Taky pro jejich dobro a ve jménu prosazování ,,humanismu".
"
A Vy, kteří ještě tápete, zavřete oči a následujte za našimi velkými učiteli-moralisty. Nejprve ale udejte své názory a statusy ideopolicii na FB, následně nezapomeňte cestou zaregistrovat spolek dětí hrajících kuličky na MV a poslat berňák na bezdomovce. Takto z Vás budou vzorné kreatury velkých učitelů. A naši ,,spojenci""? Ti mezitím v klidu skoupili pod cenou české zlato, vždyť pouze Němci sami mají ,,jen"" 3500 tun zlatých rezerv, ještě jim visí na zdech 360 tisíc československých skalpů a v pokladnách se jim točí 350 miliard tehdejších čs. korun, které ještě nezaplatili ( a hlavně zaplatit nehodlají ) za Válečné reparace. "

No není to úžasné, kde bychom byli bez takových ,,spojenců"? Každý, ať si odpoví sám.

Daniel Novák

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře