Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Plány na čipování novorozenců v USA a Evropě

Jste připraveni žít ve světě ve kterém bude každému narozenému dítěti implantován mikročip? My všichni víme, že se to stane v blízké budoucnosti pokud se tomu lidstvo za každých okolností nepostaví. Dle nejnovějších informací by se mělo čipování novorozenců rozběhnout naplno v květnu 2014 v Evropě a USA. Víme také, že je jedním z hlavních cílů vládnoucích elit, aby byla očipována celá lidská populace.

  • plany-na-cipovani-novorozencu-v-usa-a-evrope
  • chip
  • chip2

Již jsme na serveru svobodnenoviny.eu na tento pro mnohé příliž kontroverzní a nemožný fenomém o čipování lidí upozorňovali a myslíme, že je třeba se tímto tématem hlouběji zabývat. Zde je krátký výtažek z článku, který vyšel také na agoracosmopolitan.com

Vlad Dmitrievich :

V květnu 2014 budou donuceny všechny novorozené děti přijmout podkožní RFID čip. Veřejné kliniky v Evropské unii již byly informovány.

Součástí RFID čipů bude také GPS senzor, který zaručuje lokalizaci objektů s přesností 5 metrů. Bude napojen přímo na satelit, který bude součástí internetové sítě. Dle předpovědi by měly být očipovány všechny děti narozené po květnu 2014.

Lucien Desjardins :

Spojené státy se tímto směrem ubírají v tajnosti. Švédský premiér Olof Palme dal souhlas implantovat testovací čipy vězňům již v roce 1973 a bývalý ředitel Data Inspections  Generál Jan Freese odtajnil informaci, že některým pacientům v domácím léčení byl také RFID čip implantován  a to v polovině roku 1980.

Jste připraveni žít ve světě, ve kterém bude každé novorozené dítě očipováno? Jste připraveni žít ve světě, ve kterém bude každý váš pohyb monitorován, nahráván a uložen v databance Velkého bratra? Dle artiklu Finnish distribuovaném doktorům a studentům medicíny, je již velmi málo času na změnu směru vojenské medicíny a technologie ovládání mysli, která nám vezme poslední střípky zbylé svobody.

„ Bytosti s implantovaným čipem můžou být lehce kdykoliv pod cizí kontrolou. Jejich mozkové funkce mohou být dálkově monitorované superpočítači a dokonce jim můžou měnit myšlenky změnou frekvence,“napsala Dr.Rauni Kilde.

Experimenty týkající se RFID čipů byly tajně prováděné na vězních, vojácích, mentálně postižených, hendikepovaných dětech, hluchých a slepých lidech, homosexuálech a různých skupinách, které jsou elitou považovány za nepotřebné.

Dnešní mikročipy operují prostřednictvím nízko-frekvenčních vln, které je zaměří. S pomocí satelitů může být osoba s čipem lokalizovaná na celé planetě. Tato technologie byla testována i ve válce v Iráku, dle vyjádření Dr. Carl Sanderse, který vynalezl intelligence-manned interface (IMI), který se lidem aplikuje za pomocí injekční stříkačky. Tyto superpočítače Národní bezpečnostní agentury NSA můžou dnes „vidět a slyšet“ co vojáci prožívají na bojišti díky monitorovacího systému (RMS).

„Jakmile je mikro-milimetrový čip umístěn v optickém nervu oka, tak čip dokáže „vykreslit“ mozkové impulzy a zjistit co dotyčný prožívá, cítí, vidí a slyší. Jakmile je tato informace přenesena a uložena v počítači, tak můžou být zpětně tyto vjemy zaslány implantované osobě prostřednictvím mikročipu do mozku a tím u dotyčného vyvolat všechny pocity znovu. Prostřednictvím RMS a počítačového operátora můžou zaslat dokonce elektromagnetickou zprávu nervovému systému, která bude mít na dotyčnou osobu velký vliv. Díky RMS může zdravý člověk zažívat halucinace a slyšet ve své hlavě různé hlasy, a dokonce jej lze pomocí elektromagnetických impulzů mučit, “ upozornila Dr. Kilde.

zdroj:http://svobodnenoviny.eu/plany-na-cipovani-novorozencu-v-usa-a-evrope-se-vyviji-v-rychlem-tempu/

--------------------------------

Budú mať novorodenci mikročip v tele už v máji tohto roku?

Plány sa týkajú krajín Európy a USA. 

Všetci ste už určite počuli o čipovaní ľudstva. Posledné roky je to téma tém a v blízkej budúcnosti by sme sa mali pripraviť na to, že budeme žiť vo svete, v ktorom bude každý tvor na Zemi označený čipom. Aj človek.

Podľa najnovších informácii by sa malo čipovanie novorodencov v Európe a USA rozbehnúť v máji roku 2014. Niektoré skupiny ľudí sa domnievajú, že jedným z hlavných cieľov vládnucich elít je odčipovanie celej ľudskej populácie. Pre mnohých je táto informácia príliš kontroverzná a nemožná. 
V krátkom výťahu z článku na serveri agoracosmopolitan.com upozorňujú, že by sme sa tým ako ľudstvo mali hlbšie zaoberať: "V máji 2014 by mali mať všetky novonarodené deti podkožný čip RFID (Radio Frequency Identification). O týchto čipoch sú už vraj verejné kliniky v Európskej únii informované." Ide o identifikačný prvok na identifikáciu (nielen) tovaru, ktorý pracuje vo vysokofrekvenčnom pásme. Je to pokračovanie systému čiarových kódov. Čipom sa dá lokalizovať objekt s presnosťou piatich metrov. Napojený bude priamo na satelit a ten bude prenášať údaje do internetovej siete. Bytosti s implantovaným čipom môžu byť ľahko kedykoľvek pod cudzou a nežiadúcou kontrolou. A nielen to. 

Riadenie ľudskej mysle cudzím človekom

„Môže dôjsť aj k monitoringu mozgových funkcií na diaľku. Zmenou frekvencie sa dajú meniť aj myšlienky a pocity,“ vyjadruje sa k téme doktorka Rauni Kilde. 
Experimenty týkajúce sa RFID boli tajne skúšané na väzňoch, vojakoch, mentálne postihnutých ľuďoch, hendikepovaných deťoch, hluchých a slepých ľuďoch a rôznych ďalších skupinách.
Podľa vyjadrení doktora Carla Sandersa, ktorý vynašiel IMI (intelligence-manned interface), technológiu aplikovanú pomocou injekčnej striekačky testovali aj počas vojny v Iraku. Vďaka špeciálnemu monitorovaciemu systému môžu superpočítače Národnej bezpečnostnej agentúry NSA vidieť a počuť, čo vojaci prežívali na bojisku Pomocou neho a počítačového operátora môže zaslať elektromagnetickú správu nervovému systému, ktorá bude mať na dotyčnú osobu veľký vplyv. 

Mária Dolnáková, Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec
 
 
----------------------------------------------------

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 veriteos@mail.ru 2014-05-11 16:46
Doporučuji pročíst odkaz k tomuto tématu na http://albafos.blog.cz
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře