Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Plán OSN na vyhlazení Evropanů a Američanů

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Kam se hrabe Hitler s Mein Kampfem

Michal Brand

Plán OSN na vyhlazení obyvatel USA a EU a jejich nahrazení migranty z Afriky a Arabských zemí:

  • plan-osn-na-vyhlazeni-evropanu-a-americanu
 
http://www.un.org/esa/population/publications/migration/migration.htm
 
Plán pro USA počítá do roku 2050 s dovozem 593 milionů migrantů, prý pro zachování penzijního systému, poměru mezi populací v „produktivním věku“ a mezi populací v neproduktivním věku (Scenario VI):
 
https://www.un.org/esa/population/publications/ReplMigED/USA.pdf
 
Pro EU pak tento zločinný plán počítá s dovozem 701 milionu migrantů (Scenario VI):
 
https://www.un.org/esa/population/publications/ReplMigED/EU.pdf
 
Při takovémto dovozu negramotných, vůči naší civilizaci, kultuře i nám samotným nenávistných, zcela nepřizpůsobivých a civilizačně, kulturně, morálně i ekonomicky zcela nekompatibilních “inženýrů a doktorů” z těch nejzaostalejších zemí Afriky a Asie by byl zázrak, kdyby v důsledku samotní Evropané do roku 2050 nevymřeli, nebyli vyvražděni nebo případně neemigrovali (například zvelebit Saharu, protože multikulti Evropa bude zdevastovaná a Sahara dá pracovitým a vynalézavým Evropanům šanci vybudovat si opět vlastní prací svůj opět prosperující domov). Pokud by ale i přes neskutečný tlak a teror „uprchlíků“ v Evropě zůstalo i v roce 2050 naživu dnešních 500 milionů Evropanů, tak na jednoho pracujícího Evropana budou připadat zhruba 2 nepracující negramotní kulturní obohacovači, jeden vedle druhého v neproduktivním věku bez ohledu na datum narození.
 
Ze svých příjmů tak budete platit cca 230% daní, místo dnešních zhruba 70-80%.
Ale o důchod už vážně nebudete muset mít strach – na žádné důchody pro Evropany nezbude v rozpočtech států Afro-EU ani koruna ba ani Eurocent. A mnohem dříve, než v roce 2050.
 
 
Definice Genocidia:
 
Čl. II.: V této Úmluvě se genocidou rozumí kterýkoli z níže uvedených činů, spáchaných v úmyslu zničit úplně nebo částečně některou národní, etnickou, rasovou nebo náboženskou skupinu jako takovou:     a) usmrcení příslušníků takové skupiny;     b) způsobení těžkých tělesných ublížení nebo duševních poruch členům takové skupiny;     c) úmyslné uvedení kterékoli skupiny do takových životních podmínek, které mají přivodit její úplné nebo částečné fyzické zničení;     d) opatření směřující k tomu, aby se v takové skupině bránilo rození dětí;     e) násilné převádění dětí z jedné skupiny do jiné.
 
Podobnost výše zmíněné definice genocidy s dnešní politikou mocenských elit EU, OSN a dalších neomarxistických, multikulti šílenců není vůbec náhodná. Už Vám to dochází?
Tohle jste Vy za 10-15 let:

https://tinyurl.com/ybsev9rr
  
Bez přehánění.

Facebook komentáře

Nejčtenější