Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Demokracie je TRIK ..

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
  • democracy_2
Demokracie je trik, jak zruinovat jakoukoliv zemi.

Podstata zastupitelské demokracie je, že si hlupáci podle reklamy v masmédiích zvolí někoho, koho vůbec neznají, ale média o něm vytvoří příznivý obraz. Má sympatický xicht, kravatu, padnoucí oblek, velké vize a myslí to s námi všemi dobře a je moudrý a spravedlivý a nejlepší a nic špatného se o něm neříká.

Takoví lidé neexistují, na které by se nic špatného nenašlo. Právě proto jsou to téměř vždy jen bílí koně různých mafiíí a zájmových skupin, které se postarají, aby se na ně nic negativního NESMĚLO napsat a pokud se to už napíše, aby to ostatní média zpochybnila a hlavně aby se nikomu NEVYPLATILO jít proti nim.

Ve výsledku si spousta hlupců zvolí lidi, kteří v médiích vypadají jako slušní, v soukromí jsou sprostí jak dlaždiči, mají za sebou častro komunistickou minulost, v devadesátých letech kradli jak straky, jsou členy nejrůznějších představenstev a mafií, ale hlavně, jsou loajální kmotrům, kteří za vším vždy stojí.

Co je ale na zastupitelské demokracii (mafiánském způsobu vládnutí) nejhorší je, že neexistuje žádná odpovědnost za následky. Neexistuje důvod, proč by nastrčení blbci zvolení beztrestní chytráci bez špetky zopdovědnosti na základě bezzubých zákonů napsaných zlodějům přesně na míru neměli rozprodat vše co mají a dát to k dispozici kamarádům za pár babek. A o tom to celé je.

Mají na to jen 4 roky. Vědí to. Musí si nahrabat na desetiletí dopředu. Legálně to nejde. Podle mne berou všichni a stále. Všechny ty nevýhodné miliardové ztráty pro republiku jsou malinkatá domů pro ty, kdo o tom rozhodli a to je to hlavní, o co tady jde.

Klidně zaprodat národ do otroctví, klidně rozprodat cokoliv, co jsem dostal do správy, za čtyři roky odpařit a zprivatizovat a rozprodat všechno co jde, hlavně ať jsem já osobně v plusu a mám na nový baráček, na post v představenstvu na pozici ve státním podniku, na dobrý doživotní džob ve firmě lobbystů, kterým jsem vyšel vstříc.

Není absolutně žádný důvod a žádná motivace se o svěřený majetek starat dobře. Naopak. Je maximální motivace ho zpeněžit a bokem při tom cokoliv získat.

Za to, že předáte hospodářství v lepším stavu než bylo na začátku žádná odměna není, ale pokud ho rozprodáte nebo rozdáte vše, co má nějakou cenu, tak za to jednak není trest a jednak máte odměny nedaněné a jste doživotně zajištěni.

Může se někdo divit, že v té naší demokracii úplně všichni mocní kradou až se hory zelenají, rozdávají si astronomické odměny z peněz nás všech, z bezejmenných idiotů volených idioty se stávají multimiliardáři dělající zázračné kšefty s darovanými akciemi, ale i vším ostatním a v politice snad neexistuje člkověk, který by si za čtyři roky nenahrabal do konce života a ještě někdy snad chtěl pracovat jako normální člověk a živit se rukama či hlavou od do. Už nikdy. Čtyři roky a majetky nás všech na to v pohodě stačí. Jen toho vlastní republika rok od roku méně.

Zvedneme daně, zavedeme poplatky, zhoršíme služby státu občanům. Žádný problém.

Ať žije demokracie.

Ať žije mafie.

Tuhle jsem viděl někde vtip, jak mladý nadaný synek říká tatínkovi, že by se chtěl dát na cestu organizovaného zločinu, že to prý vynáší nejvíc a otec zvedne hlavu z novin a zeptá se, zda ve státní správě nebo mimo ni.

A přesně o tom to je.

Celá ta velká komedie je jen o vládě mafií, tunelování už z principu systému a neustálém oblbování davu, kterému se vnucuje iluze, že má na něco vliv.

zdroj: http://www.zpovedka.cz/001672.php

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře