Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Co skrývá multikulturalismus

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

napsal Jan Keller
23. října 2018


Tato nová politika multikulturalismu, která zdůrazňuje přínosy kulturní rozmanitosti pro společnost a stát, je příkladem vykořisťování ostatních na základě vyfantazírované ctnosti. Ti, kdo i přes hezké řeči o multikulturalitě už stačili zjistit, že se neděje nic, co by zlepšilo jejich postavení, nyní zjišťují, že jejich budoucnost je bezútěšná.

Pokud přijmeme na náš pracovní trh vysoce kvalifikované přistěhovalce, vezmeme z chudších zemí to nejlepší, co mají a poměry v těchto zemích se dále zhorší. Výsledkem bude o to vydatnější proud nekvalifikovaných migrantů, prchajících z těchto zemí.

Zástupci tohoto nového multikulturalismu chtějí sdílet služby svých sociálních států s masou uprchlíků, kteří se na jeho financování - nikoli vlastní vinou - nemohli, nemohou a ještě dlouho nebudou moci podílet.

  • co-skryva-multikulturalismus

Multikulturalismus není projevem naší velkorysosti, či nějakým vznešeným výplodem pravdy a lásky. Multikulturalismus je to, co zbývá, když se ukázalo, že vlny migrantů nejsou ve svém důsledku přínosem, nýbrž ohrožením ekonomik evropských zemí.

Facebook komentáře