Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Úspěchy náboženství míru (za posledních 30 dní).

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Veřejnoprávní média se nám snaží nabulíkovat, že se terorismu nedaří a svět je sluníčkově krásný. Jen občas zaznamenají nějaký útok duševně chorého jedince, který navíc s islámem rozhodně nemá nic společného. Tedy, pozoruhodně, až na pravidelné provolání útočníka “alách akbar”.
Ale jen za poslední měsíc došlo ve světě minimálně ke 30ti větším útokům ve jménu islámu. Bylo při nich zabito přes 300 lidí a přes 200 zraněno. Stalo se tak ve 12ti zemích, Evropu nevyjímaje (1).
Dlouhodobě je patrné, že množství útoků úměrně roste s množstvím muslimů v zemi. A ani v čistě muslimských zemích nepanuje zrovna ukázkový mír.

  • uspechy-nabozenstvi-miru-za-poslednich-30-dni

Kdo nechce vidět, že islám je expanzivní ideologie, vojenská doktrína s prvky náboženství, za které se maskuje, je buď hlupák, zaslepnenec nebo zkorumpovaný lump.

Nebo všechno dohromady.
Ti kdo současně volají po zpřísnění držení legálních zbraní, jsou zrádci národa. Vlastizrádci, kteří rozhodně nepatří do parlamentů či vlády, ale za katr. Ukažme na ně jmenovitě, jde o europoslance Niedermayera, Kellera a Štětinu (2).

-JK-

Facebook komentáře